Tallinn Fashion Week 2015 Anna Verschik & Mattis Meekler – Üleminekud | Transitions

Tallinn Fashion Week 2015 Anna Verschik & Mattis Meekler – Üleminekud | Transitions

23. oktoobril kell 19:00 Erinevate Tubade Klubis esitlusele tulev sügis-talvine kollektsioon Transitions/Üleminekud põhineb eri pindade kontrastil. Kollektsiooni kuuluvad rätsepatööd ja kudumid, sealjuures kanga ja kudumi ning kanga ja karusnaha erinevad kombinatsioonid. Kollektsioon on mõeldud eelkõige naisele, kes ei karda eksperimenteerida ja kanda midagi teistsugust, samast peab lugu selgetest joontest.

23. oktoobril kell 19.00 Erinevate Tubade Klubis esitlusele tulev sügistalvine kollektsioon Transitions/Üleminekud põhineb eri pindade kontrastil. Kollektsiooni kuuluvad rätsepatööd ja kudumid, sealjuures kanga ja kudumi ning kanga ja karusnaha erinevad kombinatsioonid. Kollektsioon on mõeldud eelkõige naisele, kes ei karda eksperimenteerida ja kanda midagi teistsugust, samas peab lugu selgetest joontest.

Kollektsioon on kahe disaineri koostöö. Anna Verschik on välja töötanud õmblusteta kudumite konstrueerimismetootika ning avaldanud selleteemalise raamatu “Õmblusteta kudumid / Seamless knitting” (Koolibri, 2013). Noor auhindadega pärjatud disainer Mattis Meekler on lõpetanud Tallinnas rätsep-stilisti eriala ning hetkel omandab bakalaurusekraadi moedisaini alal Inglismaal. Disainerid alustasid oma koostööd 2014. aastal, kui TFWi ametlikul järelpeol esitlesid oma ühiskollektsiooni Tekstuurid.

Uksed avatakse 18.30.

Show: 19.00

Tasuta