Ilu ja mood

toob teieni Zalando

TALLINNAL on oma uus miss

Miss World Estonia Tallinn 2023 ja Suvemodell 2023
Miss World Estonia Tallinn 2023 ja Suvemodell 2023 — FOTO: Aleksander Pedosk

Pühapäeval valiti Tallink Spa Hotel Galaxy saalis Miss World Estonia Tallinn 2023. Osales 9 missikandidaati ja prestiižika krooni võitis 27-aastane tennisetreener ja ettevõtja Krista Kivi. See oli Kristale esimene missivõistlus.

Miss World Estonia organiseerija on Nordic Beauty Pageantry Organisatsioon koostöös Eesti Missid MTÜ-ga, mis on uus heategevuslik ühing, mille eesmärk on aidata Eesti misse osalemisel rahvusvahelistel võistlustel Eesti riigi esindamisel. Missivõistluste peasponsor on kunagise missi Eha Urbsalu sertifitseeritud orgaanilise kosmeetika bränd Viking Beauty Secrets https://vikingbeauty.ee. Lisaks kinkisid kõikidele missikandidaatidele ilusa roosidega käsitöö tassi Taevanimaani Décor https://www.taevanimaani.ee ja võitjatele Miia Tootsi näohoolduskoolituse ning Eha Urbsalu kinkis uuele Miss Tallinnale pika kleidi.

Miss World Estonia Tallinn 2023 kingitused
Miss World Estonia Tallinn 2023 kingitused — FOTO: Aleksander Pedosk

“Miss World on väga seotud heategevusprojektidega ja kõik oma maa esindajad peavad näitama enda osalemist heategevuses. Nii mina kui žürii hindasime Krista juures just tema pealehakkamist heategevusprojektiga alustada Eesti lastekodudes spordipäevade korraldamisega,” kiitis Eha Tallinna uut missi.

Krista ise on väga õnnelik, et ta just sellise heategevuse valis: “Minu heategevuse missioon on arendada lastes liikumist ja koordinatsiooni. Soovin tuua tennisemängu lasteni, kelle jaoks on see raskesti kättesaadav. Alustasime treeninguid Tallinna Lastekoduga, kes on väga tänulikud, et olen tennisemängu nendeni toonud. Samuti ootavad Pärnu Päikesekooli lapsed mind edaspidi külla spordipäevade ja tenniseõpetuse korraldamisega.”

Lisaks Eha Urbsalule olid žüriis ka Mrs. Universe Estonia 2022 Anna Maisuradze, Nordic Beauty Pageantry Organization juht Leo Sergei Täht, staaride meigikunstnik Anni Hallik ja kunagine Miss Tourism Estonia 2005, edukas rahvusvaheline ärinaine Liis Lass ning Miss World Estonia 2022 Adriana Mass, kes läheb Eestit esindama ka sel novembril algaval Miss World maailma finaalis Indias.

Eha Urbsalu, Adriana Mass, Liis Lass
Eha Urbsalu, Adriana Mass, Liis Lass — FOTO: Aleksander Pedosk

Õhtu jooksul valiti ka Eesti Suvemodell ja selle tiitli sai vaid 15-aastane Valeria Semenjuk. Oma noore eale vaatamata on Valeria juba staazikas missivõistlustel osaleja, olles eelnevalt võitnud tiitleid nagu Miss Grand Prix Italy 2017, Miss Talent Italy 2019, Miss Supermodell Estonia 2022 ja Miss Eco Teen International Top 11 2022. Samuti osales Valeria aprillis Tallinna Fashion Week 2023 Siret Desain moeshowl.

Miss World Estonia 2023 finaal on plaanitud 25. augustil Kadrioru lossis.

Täpsem info: www.eestimiss.ee ja https://www.facebook.com/missworldestonia.

Ilu ja mood

toob teieni Zalando