Talve seksikaim moeese annab sulle sooja! PILDID

Külmad ilmad on kohal ning et kevadeni on aega, siis tasub soojad riided garderoobis veel mõnda aega esikohal hoida. Kuidas aga nautida külma talveilma nii, et sa näeksid samas ka stiilne välja - õigete rõivaesemete abil on see väga lihtne.

Selle talve kuumimaks ning vingeimaks moeesemeks on karvamüts! See väljapaistev aksessuaar tõmbab tähelepanu ning mis veel - korralikust materjalist karvamütsiga ei hakka isegi kõva pakase käes külm.

Külmad ilmad on kohal, ning et kevadeni on aega, siis tasub soojad riided garderoobis veel mõnda aega esikohal hoida. Kuidas aga nautida külma talveilma nii, et sa näeksid samas ka stiilne välja – õigete rõivaesemete abil on see väga lihtne.

Selle talve kuumimaks ning vingeimaks moeesemeks on karvamüts! See väljapaistev aksessuaar tõmbab tähelepanu, ning mis veel – korralikust materjalist karvamütsiga ei hakka isegi kõva pakase käes külm.

Kuidas kanda karvamütsi nii, et tulemus oleks šikk ja äge – 15 stiilset fotot, mis inspireerivad selle vahva mütsiga rohkem katsetama.

Vaata pilte siin