Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

TENNISERIIDED, mis sobivad ka väljaspool väljakut – I FEEL IT. YOU?

Sisuturundus

I FEEL IT. YOU? rõivad ja aksessuaarid

Mis oleks, kui me ei räägiks tennisest kui lihtsalt ühest spordialast, vaid kui wellness-rutiinist, mille abil saab parandada nii iseenda füüsilist kui ka vaimset heaolu?

Tennis on FUN! Värskes õhus koos sulle kallite inimestega tennist mängides, saab väljakul naerda, flirtida ja niisama lõbusalt aega veeta. Elu pole mõtet liialt tõsiselt võtta. Pealegi on tennis väga mänguline ja nauditav.

I FEEL IT. YOU? On Eesti-Šveitsi bränd, mis soovib uuendada ja raputada tennise valdkonda. Broneeri väljak ning haara reket, pallid ja sõbranna ja naudi protsessi. Midagi ei juhtu üleöö ja tehnika lihvimine võtab aega, kuid nautimine võib alata kohe.

I FEEL IT. YOU?

Kõik I FEEL IT. YOU? rõivad ja aksessuaarid on disainitud põhimõttel „from street to court“ ehk otse tänavalt tenniseväljakule. See tähendab, et funktsionaalsuselt on riided ideaalsed tennisemänguks – need on loodud liikumiseks, olemas on taskud pallidele, materjalid on niiskust imavad; väljanägemiselt ja disainilt on riided aga multifunktsionaalsed – võid nendega minna otse tänavalt koosolekule, kohvikusse ja sealt edasi treeningule.

Paljud tennisekleidid ja tenniseriided näevad välja liiga sportlikud, et neid muul ajal kanda. Samas, milleks osta asju, mis jäävad kappi seisma, eriti kui iga nädal trenni ei jõua. I FEEL IT. YOU? riietega seda ei juhtu. Viska peale pintsak või pane alla kontsakingad ja võid kanda neid riideid enesekindlalt nii vabal ajal kui ka tööl ja miks mitte ka õhtul väljas käies.

I FEEL IT. YOU?

Jätkusuutlikkus on I FEEL IT. YOU? jaoks väga tähtsal kohal ja terve kollektsioon on loodud seda arvesse võttes. Näiteks on kõik T-särgid valmistatud 100% Tencel Lyocell kangast, mille tootmisel kasutatakse spetsiaalset suletud ahela ehk ringmajanduse tehnoloogiat – see tähendab, et jäätmeid ja vett kasutatakse kuni 99% ulatuses uuesti ja neid ei lasta loodusesse.

Samuti on enamikke tooteid töödeldud naturaalsete seemneõlidega (miDori® bioDry tehnoloogia Šveitsist). Tegu on keskkonnasõbraliku viimistlusega, mis annab kangale lisapehmuse ja parandab niiskusimavust, mis on eriti oluline näiteks siis, kui sa higistad. Samuti vähendab see CO2-te kuni 60% võrreldes sünteetiliste standarditega.

Kui paljud tenniseriided on tagasihoidliku tegumoe ja värvidega, siis I FEEL IT. YOU? tahab tennise muuta rõõmsamaks. Kogu kollektsioon on disainitud Šveitsis ja toodetud maagilise Porto ümbruses Portugalis. Kasutatud kangad on pärit Portost ja Itaaliast. Mängulisuse lisamiseks on sisse toodud värve ja mustreid, mis on vastupidine klassikalisele valgele tenniseriietusele, rõhutades sinu isikupära ja tuues sind teiste seast esile.

I FEEL IT. YOU?

I FEEL IT. YOU? toodab riideid ja aksessuaare nii naistele kui ka meestele. Brändi loojate soov on tuua tennisesse tagasi loovus ja põnevus, selleks, et saaksid koos kallite inimestega nautida suurepäraseid tervist parandavaid hüvesid, mida tennis suudab pakkuda.

I FEEL IT. YOU? rõivad, sokid, randmepaelad ja rätikud on saadaval Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas, Kaubamaja veebipoes ja I FEEL IT. YOU? veebipoes.

I FEEL IT. YOU?

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando