Reklaam sulgub sekundi pärast

TERVISETURISM sinu enesekindluse heaks!

Üha enam inimesi üle terve maailma peab Türgi riiki iluprotseduuride Mekaks. Türgi nimelt kuulub maailma esiviisikusse riikidest, kus inimesed on otsustanud oma välimust esteetiliste protseduuridega korrigeerida.

Inimesi saabub Ameerikast ja Põhja-Euroopast, samuti valivad selle välisriigi iluteenused ka näiteks Itaalia ja Prantsusmaa kodanikud, sest teenustel on parim hinna ja kvaliteedi suhe ning neid saab ühildada puhkuseveetmisega. Türgi meditsiin kõneleb kaasaegsusest ja kuna arstide praktika on suur, võimaldab selline professionaalsus pakkuda ka tipptasemel teenuseid.

Miks just Türgi esteetilise meditsiini kliinik ning milliseid protseduure on seal võimalik teha?

Aimar, kes on ettevõtjana tegutsenud pea terve elu, jagab oma isiklikku kogemust.Ta on BodyMed Esthetics looja ja ka tema lähenemine välimusele ja enese eest hoolitsemisele, on olnud väga tulemuslik. Aimar elas ilma juusteta 10 aastat ja otsis oma kiilanevale peale lahendust, kuidas oleks võimalik juukseid taastada. Mõned aastad tagasi sai ta soovituse tuttavalt, kes oli lasknud välismaal juuksed siirdada juba kümmekond aastat tagasi ning selle tulemusena saadud kaunid ja tugevad juuksed  püsivad siiani

Foto
Foto: Mardo Männimägi

Kuna Eestis sellealast teenust ei pakuta, hakkas Aimar juustesiirdamise kohta lähemalt uurima, ning temani jõudis kogemuspõhine info järgmiselt sõbralt, kes oli käinud edukalt Türgis juukseid siirdamas. Aimar võttis ligi pool aastat aega, et tutvuda Türgi meditsiiniga. Ta külastas mitmeid ilukliinikuid, et leida parim ning sellega lahenes ka 10 aastat kestnud juuksemure.

Protseduuril selgus, et kliinik pakub veel teisigi teenuseid ja Aimar otsustas selle võimaluse tuua ka teiste eestlasteni. Ta lõi ettevõtte, et tuua inimesteni sarnane kogemus ja rõõm.

Kaunis naeratus

Näiteks BodyMedi tiimis tegutsev Jana on samuti näide, kes sellisest iidsest Istanbulist osa on saanud. „Ma ei julgenud varem vabalt naeratada, kuna hambad olid tuhmunud ja kollased, ning email oli kunagise trauma tagajärjel õhukeseks kulunud. Lasin mõned aastad tagasi hammaste servi komposiidiga pikendada, kuna ääred olid kulunud. Teenus oli kallis, kuid tulemusega ei jäänud ma väga rahule. Leian, et kui selline teema ikka vaevab ja soov on esteetiliselt vabalt ja kaunilt naeratada, ei saa asju poolikult teha. Nii jõudis minuni võimalus. Aimar rääkis oma kogemusest ja hakkasin tutvuma tehtud töödega. Olin ju eelnevalt juba aastaid uurinud hambakroonide ja laminaatide kohta. Valisin laminaadid ja tulemus on imeline! Valida tuleb õige toon ja kindlasti tasub silmas pidada ka korralikku hügieeni.

Foto
Foto: Helis Valge/Beauty Artist Helis

Mina otsustasin Türgis viibimise ajal ka intravenoosse ravi kasuks, tegemist on veenisisese vitamiinikokteili laenguga, mille järgselt tunded end suurepäraselt – ideaalne lisastiimul.

BodyMed Esthetics (lühidalt BodyMed) on Eesti esimene terviseturismi ettevõte ja meie tugevuseks on kogenud tiim, kes aitab kaasa enesekindluse kasvule. Konsulteeri meiega julgelt! www.bodymed.ee, Telefon: +372 5441 0004, E-post: [email protected]