Testime teadmisi! Kas sina tunned Eesti tippmodellid nägupidi ära?

Testime teadmisi! Kas sina tunned Eesti tippmodellid nägupidi ära?

Mitmed maailmakuulsad modellid on Eesti juurtega ja see pole uudis. Kui Carmen Kass, Karmen Pedaru, Tiiu Kuik, Kätlin Aas ja Hedvig Maigre on teada tuntud nimed, siis hetkel teevad moemaailma tipus ilma kaks verinoort Eesti tüdrukut, kelle pilte võib näha pea igas välismaises moeajakirjas ning muidugi on nad kõrgelt hinnatud ka moedisainerite seas.

Mitmed maailmakuulsad modellid on Eesti juurtega ja see pole uudis. Kui Carmen Kass, Karmen Pedaru, Tiiu Kuik, Kätlin Aas ja Hedvig Maigre on teada-tuntud nimed, siis hetkel teevad moemaailma tipus ilma kaks verinoort Eesti tüdrukut, kelle pilte võib näha pea igas välismaises moeajakirjas ning muidugi on nad kõrgelt hinnatud ka moedisainerite seas.

Et asja pisut põnevamaks teha, uurime järgi, kui hästi lugejad Eesti modelle nägupidi teavad! Allpool olevas galeriis on seitse pilti, mis on tehtud paar päeva tagasi Pariisis, Louis Vuittoni kevad/suvi 2016 moekollektsiooni esitlusel. Kaks neiut on eestlased ja viis teistest rahvustest. Tüdrukute nimesid me samuti ette ei ütle!

Vaata allpool olevat galeriid, leia seitsme modellifoto seast üles kaks Eesti modelli ja lisa allpool kommentaaridesse nende nimed! Võid lisada ka piltide numbrid!