TIINA TALUMEES soovitab kanda just seda värvitooni: see on väga seksikas!

TIINA TALUMEES soovitab kanda just seda värvitooni: see on väga seksikas!
Tiina Liimandi

Armastatud moelooja Tiina Talumees näitas Pärnus Rannahotelli terrassil oma kevadsuvist moeloomingut ning jagas ühtlasi Buduaarile mõningaid nõuaneid suviseks riietuseks, aga rääkis ka sellest, milliseid rõivaid oleks arukas endale soetada.

Mis on sinu soovitused, mida sel suvel kanda?

Selle suve oleme palju Eestis ja inimesed tihti arvavad, et siin pole vaja õhtul välja minnes nii kena välja näha kui näiteks kuskil Itaalia kuurortis. Selliste reiside puhul ikkagi naised sageli mõtlevad, mis õhtukleidid nad puhkusele kaasa võtavad. Tegelikult on mõistlik ka Eestis ennast välja sättida.

Lisaks on hästi palju toredaid uusi värve, mis praegu aktuaalsed: üliarmsad pastellid nagu hele tibukollane ja helelilla, mint. Võiks tegelikult neid rohkem proovida ja katsetada. Näiteks kollast värvi kardetakse, aga kollane on täitsa tore, eriti kui kombineerida musta ja valgega. Tasub lihtsalt proovida.

Foto: Tiina Liimandi

Milliste värvide poole võiks vaadata kahvatuma ihutooniga naised, kes heledaid pastelle pelgavad?

Tegelikult teine äärmus, mida mina olen soovitanud nii pruuni kui heleda nahaga naistele, on kanda musta ja tumesinist – need sobivad vapustavalt hästi. Suvel on must äärmiselt seksikas. Lihtsalt, see on taas maitseasi, kellele see meeldib ja sobib. Mina ise propageerin väga musta kandmist.

Foto: Tiina Liimandi

Kuidas sina oled disainerina märganud, kui palju on inimeste tarbimiskäitumine muutunud? Kas otsitakse ka sinu stuudios mugavamaid riideid?

Viimane Freestyle kollektsioon saigi lõpetatud koroona ajal ja ta muutus hästi palju viiruse leviku aja tõttu. Tuligi selline kollektsioon, mille kleite on võimalik kanda igas olukorras – sa võid sellega tööle, õhtusöögile, poodi, turule minna või rattaga sõbrannale külla sõita. Kleitidele ja riietele tuleb vaadata otsa värske pilguga.

Naistel on tihti see, et kui kuskil midagi sädeleb või särab, kuskil mingi litrike on, siis nende jaoks on see kohe õhtukleit. Tegelikult ei ole. Tänapäeva mood on nii palju muutunud mitmekesisemaks. Kantakse litreid keset päeva, varahommikul ja igapäevases elus. Nii palju ei pea enam selle peale mõtlema, et kas litrid ikka on kohased. Tegelikult on nii, et üleslöömine ja enda sättimine toimubki aksessuaaride abil ja kas sobitad rõivakomplekti juurde kontsa või hoopis tenniseid. Tasub lihtsalt kasutada riiete juures erinevaid aksessuaare.

 

Sarnased artiklid