Ilu ja mood

toob teieni Zalando

Trendifotod! Juuksekaunistused, mille abil saavutad pidulikuma looki

Kuidas muuta oma soeng pidulikumaks - variante on muidugi palju, kuid sel talvel on erilise tähelepanu all kõikvõimalikud juuksekaunistused. Kuldsed, hõbedased, tagasihoidlikud või massiivsed ning isegi robustsed. Kuigi moelavadel võis näha ka juuksemoodi, mida tänaval kanda ei saa, siis mõned moeloojad olid välja tulnud aksessuaaridega, mis väga hästi sobiksid ka tavaelus kandmiseks.


Kuidas muuta oma soeng pidulikumaks või saavutada lihtsalt uus look – variante on muidugi palju, kuid sel talvel on erilise tähelepanu all kõikvõimalikud juuksekaunistused. Kuldsed, hõbedased, tagasihoidlikud või massiivsed ning isegi robustsed. Kuigi moelavadel võis näha ka juuksemoodi, mida tänaval kanda ei saa, siis mõned moeloojad olid välja tulnud aksessuaaridega, mis väga hästi sobiksid ka tavaelus kandmiseks.

Allpool on galerii, kust võib näha pilte nii nendest aksessuaaridest, millega tänavale minna ei tasu, kui ka nendest ehetest, mis tänavapilti kindlasti sobivad. Kindlasti on siinkohal oluline oskus neid ehteid välja kanda ja ka see, et kogu riietus soenguga ilusti kokku sobitatud oleks.

 

Ilu ja mood

toob teieni Zalando