TUNDEKÜLLANE JA TRENDIKAS – Alexander McQueeni uus kollektsioon

TUNDEKÜLLANE JA TRENDIKAS – Alexander McQueeni uus kollektsioon

Veetlev, tundeküllane ja hingematvalt kaunis – need sõnad iseloomustavad Alexander McQueeni uut, Londoni moenädala raames esitletud sügistalv 2016 ready–to-wear kollektsiooni. Brändi loovjuhi Sarah Burtoni sõnul on tegu kollektsiooniga, millesse on unistused, piltlikult öeldes  sõna sõnalt sisse kootud.

Veetlev, tundeküllane ja hingematvalt kaunis – need sõnad iseloomustavad Alexander McQueeni uut, Londoni moenädala raames esitletud sügistalv 2016 ready–to-wear kollektsiooni. Brändi loovjuhi Sarah Burtoni sõnul on tegu kollektsiooniga, millesse on unistused piltlikult öeldes sõna-sõnalt sisse kootud.

Hõbelõng, tähetolm, liblikad ja Kuu faasid detailselt kangale tikituna tekitavad muinasjutulise meeleolu ja muudavad kollektsiooni unenäoliseks kogemuseks. Lisaks helgele värvigammale ja õhkõrnale romatikale leidus valikus ka süngemaid komplekte. Mustad nahkjakid, pits ja range revääriga mantlid olid kontrastiks kollektsiooni esimesele poolele. Käsitsi maalitud lilleõied, sürrealistlikud taskukellad, silmad ja külluslik ehetekasutus nii kangal kui modellide soenguis lisasid i-le müstilise täpi. 

Kogu kollektsiooni loomisele kulus sadu tunde, tipptasemel tehnilisi oskusi ja kümnete oskustööliste hinnalist aega nii Londonis kui Itaalias. 

Kuidas meeldib kollektsioon sulle?