ÜKS TRIKK ja sa ei vali enam iial endale valet tooni meigitooteid

ÜKS TRIKK ja sa ei vali enam iial endale valet tooni meigitooteid

Olenemata sellest, millist tooni   jumestuskreemi kanda, kui päevitunud või kahvatu on hetkel meie jume,  mis värvi  on meie juuksed või silmad, ei muuda paraku mitte iga punane, roosa, oranz või mistahes muu huulepulgatoon meid kaunimaks.

Olenemata sellest, millist tooni jumestuskreemi kanda, mis värvi on meie juuksed või silmad, ei muuda paraku mitte iga punane, roosa, oranž või mistahes muu huulepulgatoon meid kaunimaks.

Otse vastupidi, teatud huulepulgad võivad mõjuda ikka väga võõra ja kõhedusttekitavana. Täpselt sama lugu on ka teiste meigitoodetega. Kui aga ei proovi, siis ei saa ka teada. Uute meigitoodete soetamise puhul on enne ostu sooritamist proovimine loomulikult eriti oluline. Kui aga napib aega ning ei soovi testrit oma huultel proovida, on üks teinegi hea ja kiire moodus, kuidas tuvastada, kas konkreetne toon sulle sobib või mitte. Saladus peitub sinu naha alatoonis. Selleks et tuvastada oma alatoon, lahenda test SIIN ning saa teada, millise varjundiga meigitooted sobivad sulle selle põhimõtte järgi kõige paremini. 

Allikas: popsugar.com