UKSED AVAS EKSKLUSIIVNE showroom Savoure

Möödunud nädala reedel, 25. mail avas oma uksed uus eksklusiivkosmeetikale ja ilule suunatud showroom SAVOURE. Eestis alates 1992. aastast tegutsenud iluvaldkonna ekspert RIVIERA, mis on siinsele turule tutvustanud rahvusvahelisi luksusmarke nagu näiteks DIOR, SHISEIDO, CLARINS, HERMES, GUERLAIN, on taas uuenduste lainel ja tutvustab värsket lähenemist!

RIVIERA usub, et segi paisatud maailmas, kus inimeste igapäevaelu keerleb üha enam ümber sotsiaalmeedia, tuleb naistele ülima ilukogemuse pakkumiseks tuua kokku füüsiline ja digitaalne maailm. Riviera vastus sellele ideele on SAVOURE ilugurmaanide värske lähenemine ilumaailmale, mis ühendab õdusa asukoha ja internetikogukonna, pakkudes naistele kõike, mida nad vajavad, et oma ilu ja isikupära veelgi rohkem esile tuua. Võtmesõnadeks on siin teenus ja inimesekesksus.

SAVOURE pärineb ingliskeelsest sõnast savour, mis tähendab head maitseelamust, naudingut ning midagi tõeliselt head kõikidele meeltele. SAVOURE idee ja missioon on serveerida ilumaailma justkui parimat rooga, mille koostisosad on omavahel ideaalselt tasakaalustatud. SAVOURE toob sinuni trendid ilumaailmast, lisab luksust igasse päeva ja seda nii virtuaalselt kui ka iluakadeemias kohapeal. Lõbusad jumestamisõpetused, uute toodete ja hittide tutvustamine, harivad ja ainulaadsed üritused, liikmelisus erilises interneti- ja pärismaailma kogukonnas.

Vaata lähemalt www.savoure.ee ja tule esindusse aadressil Staadioni 1-6, Tallinn.

Vaata galeriist, kes käisid pidulikul avapeol!