ÜLE 400 € VÄÄRTUSES KINGITUSI SUVEMODELLIDELE Parisax Professional’ilt!

Jagame taas meie selle suve säravaimate naiste ehk “Balbiino: Buduaar Summer 2018” tiitlivõitja, eriauhinna võitja ja finalistide kingikottide sisu. Piilume nüüd veidi make-up auhindadega kotikestesse, mille on välja pannud profikosmeetika bränd Parisax Professional.

4. augustil toimuval meeleolukal päeval rannaalal ja õhtul ööklubis Sunset, kui toimub suvemodelli finaalvõistlus, on meile appi tulemas meigikunstnikud, kes joonistavad meie kaunid naised veelgi kaunimaks professionaalsete meigitoodetega firmalt Parisax Professional.

Parisax esindus poetab kõikidele finaalüritusele pääsenud kandidaatidele kingikotti selle suve trendikaima huulepulga nimega Summer 2018. Samuti leiavad kõik kümme finalisti oma ilukotist Parisax Professional lauvärvi

Lahke Parisax Professional on välja andmas veel kaks auhinda “Glamuuritar” ja “Balbiino: Buduaar Summer Model 2018” tiitlivõitja kingikottidesse.

Nemad saavad lisaks Parisax Professional kulmuvärvide komplekti, modelleerimispuudrite komplekti (toode võitis ka Buduaari Lemmik 2018 auhinna!), kulmuharja ning 3,5-tunnise meigikoolituse, mille väärtus on alates 50 eurot.

Parisax Professional on Prantsusmaa innovaatiline ja trendikas ilubränd igale maitsele ja vajadustele. Valikus on nii dekoratiivkosmeetika kui ka hoolduskosmeetika ning kõik vajalikud vahendid ilu loomiseks.

Parisax Professional tooteid leiab müügilt Solarise Delicest, Viimsi Delicest, Saaremaa Kaubamajast, Vesse Maksimarketist ja Royal Beauty Club showroom‘ist.