UNIKAALNE RETSEPT, mis lubab armid 2 nädalaga eemaldada

6 kommentaari
UNIKAALNE RETSEPT, mis lubab armid 2 nädalaga eemaldada

Nahapõletiku, vigastuse või kirurgilise haava puhul on halvimaks osaks armi, mis peale paranemist kipuvad eluks ajaks oma jälje jätma. Armidest vabanemis protsess võib kohati kujuneda väga tülikaks ja tüütuks, ilma konkreetset tulemust toomata.

Nahapõletiku, vigastuse või kirurgilise haava puhul on halvimaks osaks armid, mis peale paranemist kipuvad eluks ajaks oma jälje jätma. Armidest vabanemise protsess võib kohati kujuneda väga tülikaks ja tüütuks, ilma konkreetset tulemust toomata.

Enamasti kasutatakse kreeme, mis küll tõotavad palju, kuid lõpuks ei ole siiski kuigi tõhusad. Isevalmistatud ning looduslikud alternatiivid võivad hoopiski paremat efekti ja ravi pakkuda. Üks imeline ja unikaalne kreem eemaldab armid kõigest kahe nädala jooksul!

Retsept

Vaja läheb: 

¼ tassi oliiviõli

1 supilusikatäis naturaalset mett 

¼ tassi kakaovõid

3-4 tilka eeterlikku lavendliõli

Juhised

Sulata kakaovõi kuuma veega täidetud potis, lisa hulka oliiviõli, seejärel mesi ning viimasena lavendliõli. Jäta segu mõneks ajaks jahtuma ning seejärel aseta 15-20 minutiks külmikusse. Kui segu on jahtunud, aseta see purki, kindlasti aseta peale kaas ning sulge korralikult. 

Kanna kreemi armile igal hommikul ja õhtul ning võid tulemustes üllatuda. Lisaks sellele niisutab see imelise aroomiga kreem ka sinu nahka. 

 

Allikas:  healthyfoodhouse.com