Unistad moedisaineri karjäärist? See on sinu võimalus!

2 kommentaari
Unistad moedisaineri karjäärist? See on sinu võimalus!

Õpid gümnaasiumis, põhikoolis või kutsekoolis ning unistad moedisaineri ametist? Siis on see just Sinu võimalus! Tallinna Tööstushariduskeskus kuulutab välja konkursi “Maailm vajab Sind!”, et leida parim jätkusuutlikke põhimõtteid järgiv moedisainer-rätsep!

Õpid gümnaasiumis, põhikoolis või kutsekoolis ning unistad moedisaineri ametist? Siis on see just sinu võimalus! Tallinna Tööstushariduskeskus kuulutab välja konkursi “Maailm vajab Sind!”, et leida parim jätkusuutlikke põhimõtteid järgiv moedisainer-rätsep!

Koos Tööstushariduskeskusega pööravad jätkusuutlikule disainile tähelepanu ka Getter Jaani, Risto Vürst, Birgita Murutar ja Jana Hallas, kes soovivad konkursivõitjate loodud riideid kanda lavalaudadel. Konkursi eesmärk on propageerida ja teadvustada globaalset temaatikat, mida tähendab jätkusuutlik disain ning milleks seda vaja on. Loe lähemalt SIIT ja registreeri ennast konkursile!

NB! Registreerimine on pikendatud kuni 23. märtsini! Kindlasti jõuate veel ka õmmelda, sest alles 6. aprilliks oodatakse Teie töid kooli aadressile: Sõpruse pst 184, kabinet B108. 

Liitu Facebookis üritusega SIIT.

 

Buduaar.ee