Uus ja kuum veebisait: Kylie Jenneri ilunipid täies hiilguses!

Uus ja kuum veebisait: Kylie Jenneri ilunipid täies hiilguses!

Äsja oma 18. sünnipäeva tähistanud Kardashianite suguvõsa noorim Kylie võidab oma välimusega rohkem meediatähelepanu kui vanem õde Kim! Kuigi Kylie sai alles nüüd täisealiseks, on ilu-ja moemaailm teda juba aastaid paelunud ning see torkab silma ka tema välimusest!

Äsja oma 18. sünnipäeva tähistanud Kardashianite suguvõsa noorim Kylie võidab oma välimusega rohkem meedia tähelepanu kui vanem õde Kim! Kuigi Kylie sai alles nüüd täisealiseks, on ilu-ja moemaailm teda juba aastaid paelunud ning see torkab silma ka tema välimusest!

Uued soengud, pidevalt muutuv juuksevärv, katsetused meigiga ja eksperimenteerimine huultega – Kylie elu keerleb ilumaailma ümber ning tema fännide elu keerleb selle ümber, mida Kylie oma välimusega järgmiseks ette võtab. Noori naisi, kes soovivad samasugused välja näha, on terve maailm täis!

Nüüdsest peale on selle noore daami tegemistel lihtsam silma peal hoida ja mis seal salata – puhtalt sportlikust huvist tahaks teada, milliseid eksperimente Kylie oma välimusega siis tegelikult teeb!

Nimelt sai Kylie endale oma veebilehe, mis pühendub ilule, moele ja muidugi Kylie tegemistele!

Vaata Kylie ilu- ja moeteemalist kodulehekülge siin