UUS RUBRIIK! Kuum modell: Irina Shayk. GALERII!

16 kommentaari
UUS RUBRIIK! Kuum modell: Irina Shayk. GALERII!

Irina Shayk (28), täisnimega Irina Valeryevna Shaykhlislamova, on Vene päritolu modell, kes sai suurema tuntuse osaliseks 2007. aastal, kui poseeris ajakirja Sports Illustrated kaanel.

Irina Shayk (28), täisnimega Irina Valeryevna Shaykhlislamova, on Vene päritolu modell, kes sai suurema tuntuse osaliseks 2007. aastal, kui poseeris ajakirja Sports Illustrated kaanel. Shayk sündis Yemenzhelinsis, Venemaal. Tema isa oli söekaevandaja ja ema muusikaõpetaja. Shayk ütleb, et oma välimuse päris ta tõmmunahaliselt tatarlasest isalt, heledad silmad aga emalt.

Irina õppis lapsena muusikat. Pärast keskkooli suundus ta turundust õppima, kuid see ala osutus kaunitari jaoks väga igavaks ning ta otsustas liikuda edasi, seda omakorda ilumaailma. Koolis märgati tema silmipimestavat ilu ning teda kutsuti modelliagentuuri. 2004. aastal osales ta kohalikel missivalimistel ning võitis iluduskuninganna tiitli. Juba kolm aastat hiljem sai Irinast Intimissimi (Itaalia pesubränd) nägu ning samal aastal oli ta Sports Illustrated Swimsuit Issue ajakirja kaanemodell. See kaanepildistamine tõi noorele modellile palju tööd ning juba on ta poseerinud Armani Exchangele, GQ’le, Elle’le jne. Irina Shayk on ka peaosatäitja Kanye Westi muusikavideos ”Power”.

Irinia boyfriend on Real Madridi jalgpallur Cristiano Ronaldo, paar kasvatab ka ühiselt Ronaldo poega – kolmeaastast Cristiano Ronaldo Jr’i.

Kaunis modell kuulub teiste agentuuride kõrval ka IMG’sse: pikkus 178 cm, kaal 54 kg, põhimõõdud: 86,5 – 58 – 88 (cm) 

 

Triin Tulev


Sarnased artiklid