UUSTULNUK JOWAE ESITLES KOREA ILURITUAALIDEST inspireeritud kosmeetikatooteid

UUSTULNUK JOWAE ESITLES KOREA ILURITUAALIDEST inspireeritud kosmeetikatooteid

Jowaé toodetes on ühendatud Korea ilurituaalid ning Prantsusmaa tootja oskused. „Dermatoloogiline fütokosmeetika Jowaé sündis vajadusest taastada naha tasakaal, mida keskkonnasaastatus, UV-kiirgus, stress ja väsimus oluliselt pärsivad,“ sõnas Allium Upi haiglavarustuse ja konsuumerosakonna juhataja Marit Sõnajalg.
„Ilus nahk ei ole Koreas kõigest kriteerium, vaid märk austusest. Kombineerides korealaste teadmised Aasia farmakopöast Prantsuse pikaaegse kogemuse ja kõige uuema tehnoloogiaga, on tulemuseks loomingulisusest pakatavad innovaatilised tooted. Lisaks teavad prantslased ka hästi, mis sobib siinsele inimesele kõige paremini, pidades silmas nahka, elukeskkonda ja toitumisharjumisi,“ lisas Sõnajalg. Brändi kontseptsioon peab oluliseks taimede aktiivsete koostisosade ja puhta tooraine kasutamist. Kõikidesse Jowaé toodetesse on lisatud antioksüdant nimega lumifenool, mis on saadud ka kõige ekstreemsemaid olusid taluvast ravimtaimest – katus-mägisibulast. 

Jowaé tooted koosnevad keskmiselt 93% looduslikest koostisosadest, mis on kliiniliselt ja dermatoloogiliselt testitud ega sisalda parabeene, fenoksüetanoole, mineraalõlisid, silikoone, sünteetilisi värvaineid ega loomset päritolu koostisosi (vaid kolmes tootes kasutatatakse mesilasvaha). Jowaé sarjast leiad tooteid nii keha hellitamiseks, käte, küünte ja huulte turgutamiseks kui ka näohoolduse erinevateks etappideks, sealhulgas mitmeid maske. 

Jowaé sari on saadaval Apotheka apteekides ja Südameapteekides ning Apotheka Beauty ilupoes.