VAATA FINALISTIDE TELEKLIPIESITLUST! Kuidas teie oleks hakkama saanud?

Viimaseks “Balbiino: Buduaar Summer Model 2018” päevaseks võistlusvooruks oli telereklaamiklipi sõnalise poole loomine ja selle esitamine. Suulise võistlusvooru ülesanne oli moodustada reklaamlause finalistile loosi teel jagatud tootele Lirene nahahooldus- ja Noughty juuksehooldustoodete valikust. Vaata allolevast videost, kuidas finalistid ülesandega toime tulid.

Ülesande tooted oli välja pannud ilutoodete maaletoojafirma MG Beauty.

97% looduslikud Noughty juuksehooldustooted on toodetud Suurbritannias, kasutades looduslikke, kõrgekvaliteetseid toimeaineid, mis moodustavad mõjurikka aromaatse kokteili, mida on väga mõnus kasutada. Sarja suur pluss on ka see, et need tooted sobivad kogu perele. Kõik Nougthy tooted on vabad parabeenidest, petrokemikaalidest, sulfaatidest ja silikoonidest. Tooted on veganitesõbralikud. Noughty ei usu toimeainete testimisse loomadel.

Lirene on nahahooldusbränd, millel on ulatuslik valik innovaatilisi näole, kehale, kätele ja jalgadele loodud hooldustooteid erinevatele nahatüüpidele ja vanusegruppidele. Lirene tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet, innovaatilisus nii toimeainete valikul kui kasutajasõbralike toodete loomisel, toodete efektiivsus ning ülihea hinna ja kvaliteedi suhe. 

Parimateks osutusid Kadi-Liis ja Jevgenia, kes läksid lisaks kopsaka Lirene toodete kingikotiga koju veel Noughty juuksehoolduse preemiaga. Vaata lisa toodetest, mida tüdrukud kirjeldasid, siit artiklist SUVEMODELLI “PARIM REKLAAMIKLIPI MODELL” auhinnad MG Beauty-lt.

Finalistid olid:

Eliisa     Kadi-Liis  

Käthrin       Ingrid 

Sigrid       Terezah  

Jevgenia     Sindy  

  Jana    Marianne-Maria