Vaata ja imesta, milline on ameeriklannade seas kõige popim mantel

Vaata ja imesta, milline on ameeriklannade seas kõige popim mantel

Enam ei ole kaugel aeg, kui peame hakkama mõtlema sellele, millist talvemantlit sel aastal kanda. Ameeriklannade seas on kõige populaarsemaks naaritsamantel, mida on viimase kuue kuu jooksul võrreldes teiste materjalidega Google’i otsingumootorisse ulmelistes kogustes sisestatud.

Isegi vill, tviid ja nahk ei suuda naaritsal kannul püsida. Selline tulemus võib olla üsnagi šokeeriv ning sa ei ole ainus, keda see tulemus ahhetama võtab. Mainimata ei saa jätta ka fakti, et viimase poole aasta rahvusvaheliste moelavade materjalikasutuses kuulus 73 protsenti karusnahale. 55% naaritsakasukate sihtgrupist on oma vanuselt alla 44 eluaasta. Õnneks ei saa me aga üksnes Google’i tulemuste põhjal väita, et selline kasukastiil on ka kõige kantavam. Naaritsanahk on erakordselt kallis, enamasti küündib kasuka hind 3000 USA dollarini, ning kui arvestada fakti, et ameeriklaste keskmine aastas riietele kulutatav summa on 1700 dollarit, siis suur osa nendest inimestest, kes naaritsakasukat guugeldavad, üksnes unistavad sellest.

Küll leidub aga mitmeid staare, kes seda kanda armastavad. Ehk on näiteks Olivia Palermo oma suure naaritsaarmastsuega ka teistele naistele eeskujuks, kes seepeale koheselt Google’isse sukelduvad ja unistama hakkavad. 

Allikas: glamour.com