VAATA, KUIDAS RIIETUSID Eesti neiud koolilõpetamisel

VAATA, KUIDAS RIIETUSID Eesti neiud koolilõpetamisel

Viimane nädal on olnud paljude Eesti neidude jaoks eriline, kuna käes on koolilõpetamiste aeg.  Kõiki lõpetajaid ühendab alati  üks ja seesama küsimus- mida kanda sel tähtsal päeval?

Viimane nädal on olnud paljude Eesti neidude jaoks eriline, kuna käes on koolilõpetamiste aeg. Kõiki lõpetajaid ühendab alati üks ja seesama küsimus – mida kanda sel tähtsal päeval?

Selleks et kõik oleks ideaalne, plaanitakse ja vaevatakse pead sageli juba mitmed kuud ette. Kuid leidub neidki, kes alles nädal enne hakkavad kleidivalikule mõtlema ning sellegipoolest leiavad just selle kõige õigema lahenduse. Lõpuaktusel tunneb igaüks end kui printsess või peategelane mõnest filmist. See on päev, mil avaneb võimalus tõmmata selga kõige ilusam kleit, šikimad kingad ja glamuursemad aksessuaarid ning särada hiilgavalt kui täht teiste kaunite seas. Buduaar püüdis kinni 10 koolilõpetajat ning heitis pilgu peale, mida nad sel pidulikul päeval kandsid. 

Kelly mõtles oma lõpukleidi tegumoe ise välja ning lasi õmblejal idee teostada. Õrn, suvine ja naiselik.

 

Sel aastal lõpetas ülikooli ka Buduaar Teeni tegevtoimetaja Joanna. Tema šikki valget pluusi ja kuldset vööd varjab küll suur ja särtsakas lillebukett, kuid see justkui olekski osa stilistikast. Kingad ning lilleõied sulanduvad nii sulnilt ühte, et võikski vaatama jääda. Moodne pliiatsseelik sai tellitud Amazonist. 

Väike tagasivaade ka Joanna gümnaasiumilõpu riietusele. Glamuurne seelik on pärit Miss Selfridge’i netipoest. 

Ann-Christiin erineb oma valikuga tüüpilisest lõpukleidimelust ning otsustas kandmiseks valida hoopiski tumesinise jumpsuit‘i. Hõbedased kingad sobivad selle outfit‘i juurde suurepäraselt. Väga šikk ja stiilne valik!

Eva Maria (mustas kleidis) lemmikvärv on must ning seega ei pidanud ka lõpukleidi valimisega kaua aega nuputama. Must kleit sai soetatud juba kevade hakul eBayst, millele lasti alläärde viimistluseks must pits juurde õmmelda. Karet otsustas aga diplomi vastu võtta suvistes triipudes. Stiilne duo!

Hristina soovis gümnaasiumi lõpuaktusel kehastuda tõeliseks printsessiks ning valis endale välja kollasest siidist maksikleidi. Kleit on ostetud Pretty Woman’ist. 

Sandra huvitava kleidi disainis Margit Salk. Tütarlapselik ja trendikas valik, millega saab suve jooksul kindlasti veel teisigi tähtsaid sündmusi väisata. 

Kristiina lähtus oma lõpukleidi valikul põhimõttest, et seda saaks ka hiljem kanda. Tegelikkuses casual kleidike jätab kontsakingaga kandmisel aga piduliku mulje ning kui lõpupäev läbi, saab jalga tõmmatud valge kets ning kleit ei jää kappi seisma. Väga stiilne, naiselik, suvine ja nutikas!

Kaidi suvine ja armas maksikleit on soetatud H&M lasteosakonnast. Valged lilleõied juustes ja helepruunid täistallaga kingad loovad suviselt naiseliku hipistiili. 

Madli jumaldab valgeid kleite ning seetõttu valis ta ka oma lõpukleidiks just selle romantilise pitsist ja broderiist suveklassika, mis sai soetatud Boohoo’st. Pruunil nahal tuleb kleidi võlu eriti kaunilt esile. 

 

Kelle lõpuriietus meeldib sulle kõige enam?