Vaata, kuidas riietuvad naised Berliinis

Vaata, kuidas riietuvad naised Berliinis

Lisaks sellele, et linnad erinevad teineteisest näiteks oma arhidektuuri poolest, võime konkreetseid kontuure tõmmata ka sealsete elanike riietumisse. Üks on kindel:  riietumisel on kombeks peegeldada inimeste loomust, ning üldiselt omab iga linn ka seda ühtset joont, mis kumab läbi nii ellusuhtumises, kui ka stiilis. Mõistagi leidub ernadeid.

Lisaks sellele, et linnad erinevad teineteisest näiteks oma arhitektuuri poolest, võime konkreetseid kontuure tõmmata ka sealsete elanike riietumisse. Üks on kindel: riietumisel on kombeks peegeldada inimeste loomust ning üldiselt omab iga linn ka seda ühtset joont, mis kumab läbi nii ellusuhtumises kui ka stiilis. Mõistagi leidub erandeid.

Täna heidame pilgu peale, millised on berliinitaride stiilieelistused. Kaamerasilm on tabanud  loomulikult üksnes suurimad fashionista‘d, kuid selle linna näol on tegemist kohaga, mis on tihedalt moega seotud, seega jagub seal naisi, kes võivad oma riietumisega heas mõttes rabada. Berliinitaride riietumisest kumab läbi täpselt see eelmainitud ühtne joon, milles leidub naiselikkust, teatud määral minimalismi, veidike boheemlust, aga ka killuke kitši, mis on esindatud küll vaid aimatavas võtmes, kuid siiski haarab tähelepanu.