Vaata supermodelle, kes on otsustanud hoopis filminäitleja karjääri kasuks!

Vaata supermodelle, kes on otsustanud hoopis filminäitleja karjääri kasuks!

Kui pelgalt poseerimisest ja ilus olemisest enam ei piisa… Paljud supermodellid on avastanud endas näitlejaande ning proovivad karjääri kinolinal. Osadel on see läinud edukamalt, kui teistel. Buduaar toob viimatised näitlejahakatised teie ette!

Kui pelgalt poseerimisest ja ilus olemisest enam ei piisa… Paljud supermodellid on avastanud endas näitlejaande ning proovivad karjääri kinolinal. Osadel on see läinud edukamalt kui teistel. Buduaar toob viimatised näitlejahakatised teie ette!

Modell Emily Ratajkowski modellikarjäär sai hoo sisse aasta tagasi, kui ta poolalasti “Blurred Lines” muusikavideos osales. Üsna pea järgnes ajakirja Sports Illustrated esikaas ning nüüd on kohe esilinastumas modelli esimene film. Filmis “Gone Girl” mängib ta koos Ben Afflecki ja Rosamund Pike’ga. Hetkel filmib ta aga koos Zack Efroniga filmi “Catfish”.

Kate Upton mängis möödunud aastal filmis “The Other Woman” koos Cameron Diaziga! Aymeline Valade aga osaled moefilmis “Saint Laurent” – mängides legendaarse disaineri muusat! 

Cara Delevingne sai kriitikute heakskiidu filmis “The Face of an Angel” ning filmib juba uut filmi, mis peaks valmima tuleval kevadel. Endise Victoria’s Secreti modelli Rosie Huntington-Whiteley nägu sai ülemaailmselt tuntuks filmis “Transformers: Dark of the Moon” ning kevadel tuleb välja temaga juba uus film – “Mad Max: Fury Road”.

Supermodell Sasha Pivovarova aga näitles koos Justin Timberlake ja Amanda Seyfriediga filmis “In Time”.

 

Kas oled neid filme näinud ja kuidas meeldib näha modelle näitleja rollis?

 

Buduaar.ee