“VANAEMA ALUSPÜKSID” on selle sügise kuumim aluspesutrend

Miks veeta oma elu nöör pepu vahel, kui on olemas ka palju mugavamaid võimalusi, kirjutab veebileht Who What Wear.

Pitsiline ja satsiline pesu, stringid, bokserid – aluspesu valik on mitmekesine ja kirju. Ehkki tänapäeval on müügil aluspesu igale maitsele, siis sellel sügisel on üks mudel teistest peajagu üle. Selleks on praktiline aluspesu ehk “vanaema aluspüksid”. Veebilehe Who What Wear sõnul on mitteseksikad aluspüksid hetkel kõige populaarsem müügihitt. 

Me ei ole üllatunud – “vanaema aluspüksid” on ju ometi nii mugavad! Veebileht pani kirja üheksa põhjust, miks on “vanaema aluspüksid” läbi aegade kõige parem aluspesu.

1. Need on mugavad

Leidub inimesi, kelle meelest on stringid kõige mugavamad. Veebileht väidab, et suur osa naistest on siiski teisel arvamusel. Miks peaks harjuma eluga nöör pepu vahel, kui on olemas palju mugavamaid võimalusi!?

2. Need ei ole kallid

“Vanaema aluspüksid” on just need, mis nad on: riidetükk. Tavaliselt müüakse neid supermarketites pappkarpides ja mitte kallites pesupoodides. Seetõttu on ka nende hind odav. 

3. Need sobivad su kehale

Paljud kannavad imenappe stringe, sest need ei paista riiete alt läbi. Aga ka “vanaema aluspüksid” ei paista, kui vaid mudel on õige. Kõrge pihaga, tugevast materjalist valmistatud aluspüksid siluvad su siluetti.

4. Need püsivad jalas

Kui oled leidnud endale sobiva mudeli, ei kao need kõndides kannikate vahele ega vaju mööda reisi alla.

5. Need teevad su suguelunditele vaid head

Stringe ei soovitata naistele, kellel on probleeme põiepõletiku või tupeseenega. Parim valik on puuvillasest riidest “vanaema püksid”.

6. Need ei lähe esimese pesuga katki

Pitsilised stringid võivad juba esimese pesuga katki minna, kui pesuprogramm õige ei ole. “Vanaema aluspükstega” seda probleemi ei ole. Need on pikaealised – nii nagu ütleb nende nimigi.

7. Need on seksikad

Seksikus on kinni su enda peas. Kui sa ennast “vanaema aluspükstes” seksikalt tunned, siis seda sa ka oled.

8. Neis on rohkem riiet enese väljendamiseks

Mida rohkem kangast, seda rohkem on ruumi ennast väljendada.

9. Hädajuhtudel võib neisse ükskõik mida peita

Vaid su enda loovus seab piirid! Näiteks võib aluspükstesse peita raha, kui kardad, et su käekott võidakse ära varastada.