Värvikas galerii! Kas need 5 Hollywoodi staari on äkki liiale läinud?

Värvikas galerii! Kas need 5 Hollywoodi staari on äkki liiale läinud?

Hollywoodi staarid püüavad üksteist kõikvõimalike nippidega üle trumbata, et rohkem tähelepanu saada ning loomulikult saab seda kõige lihtsamini teha muutes oma välimust. Kui üldjuhul on eesmärgiks kauni ja stiilse tulemuse saavutamine, siis allpool olevatelt piltidelt vastu vaatavad soengud tekitavad küll küsimuse – mis neil tol hetkel arus oli?!

Hollywoodi staarid püüavad üksteist kõikvõimalike nippidega üle trumbata, et rohkem tähelepanu saada ning loomulikult saab seda kõige lihtsamini teha muutes oma välimust. Kui üldjuhul on eesmärgiks kauni ja stiilse tulemuse saavutamine, siis allpool olevatelt piltidelt vastu vaatavad soengud tekitavad küll küsimuse  mis neil tol hetkel arus oli?!

 

Rihanna – See näitlejatar ja poplaulja ei lõpeta meid vist iial üllatamast, ta vahetab oma soenguid ja juuksevärvi ilmselt sagedamini, kui mõni mees sokke. Erepunased juuksed, seejärel süsimust pea, pool pead kiilaks, mis edasi?

Katy Perry  Loodus kinkis Katyle heledad juuksed, kuid Katy’le see ei sobinud – musta värvi juuksed, sinised juuksed, mitmevärvilised juuksed, kuidas on võimalik, et tal juuksed üldse veel peas on? Ja et need veel säravad? Allikate sõnul kasutab Katy erilist keratiini- ja spetsiaalse silikooniga „Formula Silk” taastava efektiga hooldusvahendit. Kui 12 ampulli seda preparaati lisada juuksevärvile, on lokid turvaliselt kaitstud keemiliste mõjude eest ning säilitavad erakordse värvi ja sära pikaks ajaks.

Lady Gaga – Siinkohal on raske üldse midagi kommenteerida, pildid teevad seda lihtsalt paremini. 

Kelly Osbourne – Blondist roosaks ja sealt edasi vanaema stiilis sirelililla. Nüüd aga pidavat Kelly hoopis rohelist värvi kiharatest unistama. Jääme ootama … 

Miley Cyrus  See lauljatar šokeerib meid mitte ainult oma soengumuutustega … 

Vaata pilte allpool

Allikas: placen.com.ua