NII LIHTNE ONGI: Sünne Valtri avaldas oma ilu saladused ja uue tätoveeringu

Buduaar

Lauljatar Sünne Valtri saab alatasa komplimente oma ilusa välimuse ja kauni näonaha pärast. Nüüd aga avaldas 37aastane naine nipid ja trikid, mis teda ilusana hoiavad.

“Eile oli mul ühe ajakirjaga photoshoot ja sealne meikar küsis mu käest, kui vana ma olen,” rääkis Sünne, et vastust kuuldes kostis aga meigikunstnik, et tal ei ole üldse selline nahk nagu temavanustel võiks olla. Nimelt nägevat naise näonahk üllatavalt siidine ja toidetud välja.

Tuleb välja, et Sünne ilusa naha saladuseks pole mitte sadade eurode eest iluprotseduure, vaid hoopis kookosõli ja kollageen. “Ma tarvitan kogu aeg kookosõli, juba 10 aastat või rohkem kindlasti. See on üks minu põhilisi keha, naha niisutajaid,” avaldas lauljanna Instagramis.

Teiseks tarvitab Sünne kollageeni, mis on paljude naiste kauni naha saladuseks. “Nüüd vist jookseb juba neljas kuu. Ilma kollageenita ei lähe mina kodunt mitte kuskile, sest see lihtsalt on nii suurepärane. Mina lisan seda igal hommikul oma kohvile. Kindlasti soovitan seda tarvitada, see on meie nahale, silmadele, mõistusele, juustele väga vajalik,” selgitas Sünne.

Lisaks looduslikele iluhoidjatele armastab naine oma keha ka tätoveeringutega kaunistada – nimelt kaunistab tema kätt nüüd kaunis tindijoonistus, mida Sünne lausa kaks aastat planeeris ning mille teostus võttis 90 minutit.

Tegemist ei ole aga Sünne esimese tätoveeringuga, näiteks kaunistavad tema nahka ka lemmiklilled roosid ja hulk erinevaid sümboleid.