VAU! SUVE KÕIGE POPIM maniküüritrend on kasulik ka tervisele

VAU! SUVE KÕIGE POPIM maniküüritrend on kasulik ka tervisele
Jakob Owens/Unsplash

Me armastame igasugu küünetrende – pikki kunstküüsi, ovaalseid ja kandilisi küünekujusid, aga ka kunstipäraseid ja ombre-stiilis maniküüre! Koroonaviiruse levik aga on käima lükanud uue moesuuna, mida naised üle maailma aina rohkem eelistavad.

Eriolukorra tõttu olid sunnitud paljud naised loobuma oma regulaarsest maniküürist ning kaasa arvatud ka kunstküüntest. Kuigi paljude jaoks on see olukord pisut tuska tekitanud, siis teised aga on oma naturaalseid küüsi armastama hakanud. Seega on nii mõnigi naine otsustanud mitte kunstküünte panemisega kiirustada, vaid algatanud uue suvise trendi kanda lühikesi ja naturaalseid küüsi.

“Sul ei pea olema pikad küüned, et hea välja näha,” ütleb Londoni küünesalongi Townhouse pidaja Juanita Huber-Millet väljaandele Glamour. “Julgete värvide ja kunstiliste piltidega lühikesed küüned võivad imelised välja näha.”

Lisaks sellele, et lühikesed küüned näevad ägedad välja, selgub, et nad on ka palju hügieenilisemad kui pikad. Praegusel ajal on see suureks plussiks, sest endiselt püüavad inimesed hoiduda ohtlikest viirustest nagu Covid-19. “Pikad küüned on haigusetekitajate, kaasa arvatud viiruste ja bakterite jaoks ideaalne peidukoht,” ütleb dermatoloog Dr Soma. “Ma soovitan kanda läbikumavat ja klaari maniküüri. See võimaldab sul näha, kui küünealused on räpased ning meenutab sulle visuaalselt, et võiksid käsi pesta,” lisab nahaarst.

Ka küünesalongi juhataja nõustub eelnevaga: “Meie kliendid eelistavad aina rohkem naturaalseid ilutrende. Kõik on väga terviseteadlikud ja see mõjutab seda, kuidas soovime oma küüsi kanda.” Lisaks on tema sõnul lühikesed küüned šikid ning näevad professionaalsed ja stiilsed välja.

Eksperdid soovitavad lühikese küünekuju kandmiseks erilist tähelepanu pöörata küünenahkadele ning neid regulaarselt spetsiaalsete õlidega niisutada. Lisaks näeb kaunis välja ovaalne küüne kuju ning tasub julgelt katsetada erinevate mustrite ja julgete värvidega. Lühikestel küüntel näevad head välja nii dramaatilised disainid ja särtsakad värvid, aga ka tagasihoidlik nude toon.

https://www.instagram.com/p/CCi9huYJaV-/

https://www.instagram.com/p/CChe-qHJy-Y/

https://www.instagram.com/p/CCLfH2zJyMG/

https://www.instagram.com/p/CB0feBQpvXu/

https://www.instagram.com/p/CArHTl7pFPM/

Sarnased artiklid