Veider katse küüslauguga muudab su suhtumist kosmeetikatoodetesse

Veider katse küüslauguga muudab su suhtumist kosmeetikatoodetesse

Tänapäeval ei pea me pead vaevama selle osas, millist kosmeetikatoodet endale soetada, kuna valik on meeletult suur. Kui tihti ning kui paljud meist aga mõtlevad sellele, mida me endale tegelikult kosmeetikatoodete näol  peale määrime? 

Tänapäeval ei pea me pead vaevama selles osas, millist kosmeetikatoodet endale soetada, kuna valik on meeletult suur. Kui tihti ning kui paljud meist aga mõtlevad sellele, mida me endale tegelikult kosmeetikatoodete näol peale määrime?

Välismaal otsustas üks naine viia telesaates läbi enda peal katse, mille käigus selgus nii mõndagi. Naine hõõrus oma jalgu küüslauguga ning hetk hiljem tundis ta küüslaugu maitset oma suus. See katse võib tunduda küll veidrana, kuid tegelikult on see otsene kinnitus ja meeldetuletus sellest, et kõik, mis me oma nahale määrime, kandub edasi meie vereringesse. 

 

Tasub ka isiklikult järgi katsetada, kuidas küüslaugu jalgadele määrimine sinule mõjub ning mõelda ja uurida üleüldisemalt seda, mida konkreetsed kosmeetikatooted endast kujutavad. 

 

Allikas: healthyfoodhouse.com