VIDEO! Kas tõesti tarvitab aasta modelliks nimetatud Gigi Hadid kokaiini?

Miamis toimus Victoria's Secreti poolt korraldatud Springbreak üritus, kus osales ka aasta modelliks nimetatud Gigi Hadid. Gigi tantsis peol ennastunustavalt ja teda filmis sel ajal tema peigmees Cody Simpson. Cody pani tantsuvideo ka internetti ja sealt lahvataski skandaal!

Miamis toimus Victoria’s Secreti poolt korraldatud Springbreak üritus, kus osales ka aasta modelliks nimetatud Gigi Hadid. Gigi tantsis peol ennastunustavalt ja teda filmis sel ajal tema peigmees Cody Simpson. Cody pani tantsuvideo ka internetti ja sealt lahvataski skandaal!

Nimelt on videos näha üks seik, kus Kendall Jenneri parim sõbranna Gigi Hadid kummardub laua kohale ja on näoga väga laua lähedal ja inimestele on jäänud mulje, et 19-aastane nooruke modell tõmbab sealt kokaiini. Gigi aga üritab oma nime puhtaks pesta öeldes, et ta ei kasuta mitte mingisuguseid narkootikume ja peaks veel eriti loll olema, kui teeks midagi sellist avalikul tööüritusel, kus on kohal sadu inimesi ja palju fotograafe. 

Guessi brändi peamine modell Gigi ütles, et ta on väga solvunud selliste süüdistuste peale. Vaata videot allpool ja kuidas sulle tundub? Kas Gigile tehakse tõepoolest meedia poolt liiga?

 

Buduaar.ee