Vihmavesi – Anu Saagimi salajane ilurelv!

Vihmavesi – Anu Saagimi salajane ilurelv!

Kui elu annab meile sidruneid, tuleb teha limonaadi! Jah, sidruneid meile ei jagata, aga vihma sajab juba mõnda aega ning tundub, et lõppu pole näha. Õnneks on igal asjal kaks poolt – vihm on küll ebameeldiv ja tüütu ent sellest võib ka kasu lõigata. Anu Saagim näiteks on seda juba aastaid teinud! Eelmisel suvel jagas Anu Buduaarile oma aegumatu ilunipi, mis hoiab tema juuksed alati pehmed ja siidised, näonaha noorena ning keha erksana! Selleks ilunipiks on vihmavesi!

Kui elu annab meile sidruneid, tuleb teha limonaadi! Jah, sidruneid meile ei jagata, aga vihma sajab juba mõnda aega ning tundub, et lõppu pole näha. Õnneks on igal asjal kaks poolt – vihm on küll ebameeldiv ja tüütu ent sellest võib ka kasu lõigata. Anu Saagim näiteks on seda juba aastaid teinud!

Eelmisel suvel jagas Anu Buduaarile oma aegumatu ilunipi, mis hoiab tema juuksed alati pehmed ja siidised, näonaha noorena ning keha erksana! Selleks ilunipiks on vihmavesi!

Igal suvel laseb Anu oma Saaremaa maakodus suure tünni vihmavett täis, puistab sinna kõikvõimalikku värsket kraami – piparmünti, roosilehti ning kastab end igal hommikul sinna sisse. “Mulle meeldib suvel võimalikult vara ärgata ning paljajalu kastemärjas murus paar tiiru ümber maja joosta ning siis vihmaveetünnis end karastada. Seejärel jooksen kiiresti tuppa, villased sokid jalga, hommikumantel selga ja siis ma lihtsalt kaifin seda hetke,” tunnistab Anu, et tal on oma suvisest ilurituaalist lausa sõltuvus tekkinud.

Vihmavett kasutab Anu suvel ka juuksepalsami asemel. “Piisab täiesti, kui pärast šampooniga pesemist juukseid vihmaveega loputada ja tulemus on nii siidine ja särav, et ükski poest ostetud palsam sellist tulemust ei anna. Ja otseloomulikult kasutan vihmavett ka näo pesemiseks,” tõdeb Anu, et vihmavesi on imevahend kogu kehale. 

Siit ka soovitus: kes tervet tünni vihmavett täis koguda ei viitsi, koguge vesi ämbrisse ning peske sellega oma nägu ja juukseid! Kui see nipp Anu puhul toimib, siis toimib see ka teie puhul!

Karin Karu