Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

VIIS TRENDIVÄRVI, mis kohe enda garderoobi tuua

Buduaari ajakiri

Meisi Volt

Foto: 123rf

Kevad on tõeliselt lõbus ja helge aeg – oleme vabanenud paksudest talvejopedest ja naudime optimistlikku helgust, pikemaid päikeselisi päevi ning mängulisi värvitoone, mis sel hooajal lustlikkusele suurema hoo sisse annavad.

Praeguses segases maailmas peegeldavad kevadsuvised moevärvid inimeste soovi tasakaalu järele. Üheks suunaks on selgus, mugavus- ja kindlustunne ja sellele tasakaaluks vabaduseiha, silmapaistvus, spontaansus ja kõik, mis on lõbus ja tujutõstev. Keskendume just neile viimastele emotsioonidele, rääkides värvidest, mida on kõige lustlikum kanda.

Rõõm on tõdeda, et värvide maailmas ei kehti enam vanad turvalised moereeglid. Toonide miksimine lubab fantaasia valla lasta ning unikaalne välja näha, pidades teistest eristumist pigem ausasjaks kui vanakooli iganenud maailma kombel häbenemiseks. Niisiis löö laineid pealaest jalatallani ühte tooni riietatuna või erksaid värve omavahel vastandades.

LILLA

Pantone 2022. aasta värviks kuulutatud PANTONE 17-3938 Very Beri ehk pisut sinaka alatooniga pastelne lilla on toon, mis õhutab loovust ja isiklikku arengut. Muutuvas maailmas pakub see kindlustunnet ja positiivsust, seega on end pealaest jalatallani lillasse riietamine igati õigustatud lüke – eriti kevadel, kui päike toonid mõnuga elama paneb. Pastelne lilla näeb eriti ahvatlev välja päevitunud nahal, seega soovitame selle rõhutamiseks pisut isepruunistuvaid kreeme katsetada ning enesekindlalt suvesse sammuda.

Pantone
Pantone lilla / Foto: Pantone
Foto: 123rf

ROHELINE

Rohelise populaarsuse eest on üks vastutajatest Bottega Veneta bränd ning nende kuulsaks saanud Jodie käekott, mis juba paljude moemõjutajate käevangus kõlgub. Roheline on sel aastal tõeline hittvärv, pakkudes ühtaegu looduse naturaalsuse embust ja rahutunnet, aga sümboliseerides ka head õnne, tervist ja raha. Roheliste toonide maailm on suur ja lai ning rokib nii ergas neoon kui laimikarva või pastelne varjund. Leia vaid oma nahatoonile sobiv!

Foto: 123rf

ROOSA

Roosa on näidanud, et tal pole mingit huvi püünelt maha astuda, ilmudes ikka ja jälle välja ning näidates end uutes põnevates varjundites. Sel aastal löövad laineid aga pigem magusamad kommitoonid ja kõik, mis meeldiks Barbie’le. Ehedaks näiteks on Balmaini erikollektsioon, mis on sündinud koostöös Barbie’ brändiga ning moerahva pea korralikult sassi ajanud.

Foto: 123rf

ORANŽ

Oranž on sel kevadel tõeliselt silmapaistev! Kujutle liiklust reguleerivaid erksaid koonuseid, mida märkab ka kõige suurem tuisupea. Eriti trendikas on kanda oranži kleidikest, aga ka püksid, kingad ja kotid löövad laineid. Eelmisel aastal silma paistnud päikeseloojangu karva mahedad toonid on kõrvale astunud ning lasknud püünele vallatu julguse ja peomeeleolu.

Foto: www.zara.com

KOLLANE

Kollaste toonide fännid vaatavad praegu just summutatud võikarva värvi poole. Kreemjas kollane tõstis kevadsuviste moeetenduste seas tugevalt pead, näidates, et läheb peale nii elujanulistele ekstsentrikutele kui minimalistidele, kes soovivad oma garderoobi pisut sära ja elu juurde anda, aga mitte seejuures liiga julgeks minna.

Foto: www.zara.com

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando