VÕITJAD! SOOVID KOHESELT TÕSTETUD ja lopsakaid ripsmeid? Võiduvõimalus!

VÕITJAD! SOOVID KOHESELT TÕSTETUD ja lopsakaid ripsmeid? Võiduvõimalus!

UUE Max Factor Voluptuous False Lash Effect Mascara ripsmetuši uuenduslik Lash Uplift tehnoloogia omab ripsmeid tõstvat toimet ning tagab seeläbi lopsakamad, tihedamad ja veelgi glamuursemad ripsmed. 

Max Factori ripsmetušid on läbi aegade väga hästi naiste ripsmeid pikemaks, tihedamaks ja tumedamaks teinud ning tänu alati ootustele vastavale tulemusele ja mõistlikule hinnale on sageli nii mõnelegi meist ostukorvi just Max Factori ripsmetušš sattunud. 

Oma ripsmetuššide valikut pidevalt täiustanud Max Factor on taas kord revolutsiooni tegemas ja seda auhinnatud False Lash Effect sarja uusima toote loomisel. Nimelt on aluseks võetud Max Factori uuringud, mille kohaselt ihkavad naised lopsakamaid, pilku avatumaks ja säravamaks muutvaid ripsmeid. Taoliste tulemuste saavutamise võtmeks on ripsmete tõstmine. Ripsmete tõstmisel muutub ripsmekarva jämedaim osa rohkem märgatavaks ning loob seeläbi mulje lopsakamast ripsmekaarest.

UUE Max Factor Voluptuous False Lash Effect Mascara ripsmetuši uuenduslik Lash Uplift tehnoloogia omab ripsmeid tõstvat toimet ning tagab seeläbi lopsakamad, tihedamad ja veelgi glamuursemad ripsmed. 

Lash Uplift Brush harja unikaalne heeliksikujuline disain tõstab ripsmeid ning muudab need 5x volüümikamaks. Harja disainis vahelduvad laiemad ribad ja harjased püüavad kinni iga üksiku ripsmekarva, tõstavad seda juurest alates, katavad tušikihiga ja kammivad läbi. Nutikas uuenduslik hari tõstab ripsmeid, muudab need lopsakamaks, eraldab ning annab tulemuseks glamuurse ripsmelehviku, muutes silmad seeläbi suureks ja säravaks.  

Buduaari ilu- ja moetoimetaja Liisa Tupits sai võimaluse oma meigikotti täiendada uue Max Factori pruuni ripsmetušiga. Tema kommentaariks on: “Max Factori uusim ripmsetušš teenib oma nime auga välja, kuna külluslikum, tihedam ja kaardus efekt on tõepoolest koheselt näha, kestes hommikust hiliste õhtutundideni välja. Ripsmehari on väga kihvti ja mugava disainiga, mõjudes üheaegselt ka kui koolutaja. Hetkel kuulub minu kosmeetikakotti pruun Voluptuous False Lash Effect ripsmetušš, mis sobib suurepäraselt just igapäevaseks kasutuseks, jättes tänu oma toonile sellise naturaalsema mulje. Olen tootega väga rahul.” 

Jumestuskunstnik Katin Sangla on volüümikate ripsmete loomise ekspert:

“Uus Max Factor Voluptuous False Lash Effect Mascara ripsmetušš võimaldab glamuurseid ja tõeliselt silmapaistvaid ripsmeid ihaldavail naistel saada endale tõstetud, tihedam ja lopsakam ripsmekaar. Uus ja innovatiivne, tõeliselt dünaamiline ja võimas Lash Uplift Brush hari tõstab ripsmeid, neid ühtlasi eraldades ja lopsakamaks muutes. See on ülimalt muljetavaldav, kuid ega ma ripsmetušimeistrilt midagi vähemat ei oodanudki.

Lash Uplift Brush hari on loodud selleks, et püüda kinni, katta tušiga ja kammida läbi iga üksik ripsmekarv ning tagada seeläbi koheselt tõstetud, avar ja muljetavaldav look, mida me kõik nii väga armastame. Sellest tulenevalt on uue ripsmetuši näol tegemist False Lash Effect perekonna ülimalt oodatud uue liikmega. Ma olen nende tuššide andunud fänn ning uusimast sõsartootest on kiiresti saanud minu meigikohvri asendamatu liige.”  

Me kingime meeledi ära kolm Max Factor Voluptuous False Lash Effect Mascara musta ripsmetušši neile, kes seda soovivad ja kes meile kommentaaridesse kirjutavad.

Palun kirjuta meile, kui oled varasemalt Max Factori ripsmetušši kasutanud ja lisa kommentaar, kuidas sulle tušš meeldis. 

Selleks et sind võitjate hulka saaksime valida, peaksid kas oma kasutajanimega sisse logima.  Ilma registreeimata lisa meiliaadressi väljale oma kontakt. NB! Kontakte näeme ainult meie siin Buduaaris. 

VÕITJAD valime naistepäeval, 8. märtsil.

Head naistepäeva kõikidele ja kingitused saavad võitjad inge75, Tinzik, miraqe! Buduaar võtab teiega ühendust.