Reklaam sulgub sekundi pärast

Võta eeskuju: see oli vastuvõtu kõige trendikam aksessuaar 

Meisi Volt

Trendikaim aksessuaar tuntud naistel
Trendikaim aksessuaar tuntud naistel — FOTO: Meisi Volt

24.veebruaril toimuv Vabariigi aastapäeva presidendi vastuvõtt on tihtilugu ka koht, kus trende silmata. Veebruari lõpus toimuval aasta kõige olulisemal ballil võib silmata kevadisi moesuundi, mida tasub endale eeskujuks võtta.

Tihtilugu võib üks ja ainus põnev aksessuaar anda kogu välimusele just selle moodsa ilme. Juba eemisel aastal sai sotsiaalmeedias, moelaval ning aina rohkem ka punasel vaibal silmata neiulikke ja romantilisi trendisuundi. Presidendi vastuvõtt aga näitas, et ka eestlased on selle moesuuna omaks võtnud ning oskavad seda tõeliselt modernselt välja kanda.

Kui ninnu-nännu balletiseelikud ja pisikesed lipsukesed tunduvad paljude eestlaste jaoks liiga naivistlikud, siis ühe suure lipsu kandmine mõjub äraütlemata naiselikult, andes edasi enesekindluse sõnumit.

Kliimaministri Kristen Michali abikaasa Evelin Oras valis vastuvõtule kleidi, mida ta oli juba 2019. aasta vastuvõtul kandnud. Kleit pärineb Liisi Eesmaa loomingust ja mõjus juba siis tõeliselt värske tuulepuhanguna mustade ja siniste kleitide armees. Kui moetoimetaja Meisi Volt uuris kleidi lugu lähemalt, sõnas Oras, et ta tõeliselt hindab Eesmaa oskust panna kokku tervik, ka akessuaarid ja ehted on tema loodud. “Vaatasime koos kleiti, et kas selle juures midagi tänavu muuta, aga kõik oli nii täiuslik,” sõnas naine rõõmsalt.

Ka ajakirjanik Tim Bluz valis vastuvõttu kajastades oma komplekti kaunistama suure lipsu, mis pärineb stilisti Svetlana Agureevaloomingust. Samasugust erkroosat lipsu sai näha näiteks Goldtime’i 25. sünnipäeva galal ehtekunstink Sofia Alliku outfit’i täiustamas ning ka Agureeva enda kleidil. Seega sobib lipsu kandmine nii meestele kui naistele, tuleb vaid julge olla!

Hiiglasuurte lipsude trendi on oma loomingusse kaasanud ka Alexanderlingi moemaja looja Anu Ling, kelle loodud Liis Mäekeri neutraalselt tooni kleit mõjus vastuvõtul justkui värske puhta lehena. Just sellist šampanjakarva tooni riietuse muudavad efektseks detailid ning osav disainikäekiri unikaalseks ja meeldejäävaks. Lisaks on kleiti kerge ka hiljem tulevikus kanda, kui lips sellelt eemaldada.