VÕTA ŠNITTI! 5 saapatrendi sellel hooajal

VÕTA ŠNITTI! 5 saapatrendi sellel hooajal

Sügisesel hooajal on saapad hädavajalikuks aksessuaariks ning moelavadelt kajavad nad meile eriti julgelt vastu. Mängus on erinevad materjalid, värvid ja saapapikkused. Niisiis, millistesse saapapaaridesse peaksid investeerima, arvestades hetketrende? Vaatasime hiljutisi moe-show‘sid ja valisime välja kõige erilisemad. Millised on sinu lemmikud?

 

Sädelevad saapad
Instagrami lemmikud! Sädelevad saapad on just need, mida näeme ringlemas Instagramis. Selline menu on täiesti arusaadav, tänaval püüavad need kindlasti kõik pilgud.

 

 

Saapad leiad siit.

Sukksaapad
Need saapad olid 2000ndate must have ja need on nüüd tagasi. Sõltuvalt tegumoest on sukksaapad kuni pahkluuni või isegi üle põlve. Sellised saapad võtavad kohe-kohe üle kuulsate moekunstnike jalad, selle peale panustame! 

Saapad leiad siit.

Nööritud saapad
Nööritud saapad on aegumatud ning ka nüüd igati in. Mida erksamad on saapapaelad, seda parem! Siiski on neil üks miinus – ajakulu. Kui palju aega peaks hommikuti varuma, et saapad jalga saada?

 

Saapad leiad siit.

Lakitud saapad
Stiilsed ja mugavad! Mis saaks veel parem olla? Lakitud saapad on parim viis hetkega stiilseks saada.

Saapad leiad siit.

Vöötatud ning ehitud saapad
Kaunistatud vöödega saapad – need on midagi erilist. Kui veel lisada ussinahk, oleks justkui kõik üle võlli. Siiski mitte! Kõike on täpselt parajalt.

Saapad leiad siit.