Witness the Beauty ilukarneval juba kolmandat aastat!

Witness the Beauty ilukarneval juba kolmandat aastat!

Witness the Beauty toimus juba kolmandat aastat ning sel korral peeti eelvoor Tallinnas Ülemiste keskus.

Kokku astus võistlustulle omavahel 12 tiimi ehk juuksurid, meigikunstnikud, disainerid või stilistid ja modellid. Tänavakultuurifestivali JJ-Street Baltic Session neljanda päeva Witness the Beauty eelvoor oli sel aastal pühendatud karnevalile ning kõigil võistkondadel tuli sellest teemast lähtuda. Karnevali tõlgendati väga erinevalt: kes valis lähenemiseks kehamaalingud ja kalliskivid, kes inspireeris ennast sügiseste puude või lehtedega, kes aga rändas üldse tulevikku. Ideed olid huvitavamad kui eelmisel aastal ning vaatemängu oli põnev jälgida nii pealtvaatajatel kui auväärsel žüriil.

Ilupäeval kõlas ilus muusika
Esimest korda kõlas kogu ilupäeva vältel elav muusika, sest esinesid nii Eesti lauljad, muusikud kui ka ansamblid.

Ilupäeval Witness the Beauty esinesid sel aastal Tartust pärit Annabel Guitar, pop/soul tantsumuusikagrupp Avoid Dave, funk’i ja jazz‘i armastav Tuuli Rand, tšellokvartett C-Jam, Marilyn Jurman koos sõpradega ning Gustav Adolfi Gümnaasiumi noorte vokaalansambel GAMA-2.

Muusikute sõnul on ilupäev tõeliselt tore ettevõtmine ning mitmete jaoks ainulaadne kogemus. “Karneval on väga tore teema. Kasutada saab nii palju värve!“ rääkis Annabel Guitar.

Tuuli Rand meenutas aga oma kogemust mõned aastad tagasi festivalil. “Mäletan, et esinesime bändiga mõned aastad tagasi Baltic Sessionil, kus terve finaal toimus meie muusika järgi. See oli juba siis nii äge ja vaadates, kuhu olete tänaseks jõudnud, on tulemus hämmastav. Ilupäev on üks ilus osa kogu festvalist!” ütles Rand.

Ilus muusika lõi võistlejatele mõnusa atmosfääri ning pakkus ka keskuse külastajatele midagi ilusat ostlemise kõrvale!

Žürii ootab põnevusega finaali
Selle aasta žüriisse kuulusid oma ala tõelised professionaalid: Jane Ibrus, Lucine Ayanian, Lana Vallo ja Iris Janvier. Kohtunikel oli võimalus jälgida nii põnevat loomeprotsessi ja närvikõdi kui ka nautida moe-show’l lõpptulemust. Eelmise aastaga ei anna võistlust võrreldagi ning nii mõnigi kohtunikest oli positiivselt üllatunud tasemest, arvestades, et suur osa võistlejatest ei ole kogemustega. Lõpuks tuli ometi välja valida parimad ning ühe õnneliku meeskonna sai valida publik. Võitjateks osutusi tiimid Fashionators, We the Creators, Urbanitas ning publiku lemmikuna Silver Beauty.

Nüüd on kohtunikud väga ootusärevuses saabuva pühapäeva ees, kui leiab aset finaal Nordea Kontserdimajas. Just sel päeval, 11. oktoobril kulmineerub kogu nädalane festival ning maha peetakse kuumimad lahingud otse suverannas.

 

Buduaar.ee