ŽENJA FOKIN VIIB MEID AJAS TAGASI – Louis Vuittoni kohvrid ja nostalgia

4 kommentaari
ŽENJA FOKIN VIIB MEID AJAS TAGASI – Louis Vuittoni kohvrid ja nostalgia

Reisimine inspireerib, puhastab mõtteid, avardab silmaringi ning mõjub värskendavamalt kui miski muu. Zenja Fokin on üks neist seiklushimulistest inimestest, kes armastab reisimist ning erinevate kultuuridega tutvumist. Hiljuti käis tippstilist Tokyos , kus tal avanes suurepärane võimalus astuda ajamasinas tagasi aastasse 1854, külastades ülipõnevat Louis Vuittoni näitust.   Ning nüüd saame ka meie veidi osa sellest nostalgilisest kogemusest. 

Reisimine inspireerib, puhastab mõtteid, avardab silmaringi ning mõjub värskendavamalt kui miski muu. Ženja Fokin on üks neist seiklushimulistest inimestest, kes armastab reisimist ning erinevate kultuuridega tutvumist. Hiljuti käis tippstilist Tokyos, kus tal avanes suurepärane võimalus astuda ajamasinas tagasi aastasse 1854, külastades ülipõnevat Louis Vuittoni näitust ning nüüd saame ka meie veidi osa sellest nostalgilisest kogemusest. 

Aastal 1854 asutati maailma luksusbränd Louis Vuitton, mis algselt spetsialiseeru praktiliste reisikandamite-kirstude ja kohvrite tegemisele, saades inspiratsiooni just reisimisest. Inspiratsiooniks oli sel ajal puit – materjal, mis on nii kõnekas kui ka vastupidav. Selleks et riided ning muud esemed kohvrites ei saaks märjaks ning mustaks, tuldi ideele muuta kohvrid lukustatavaks.

“Kui süüvida detailidesse, siis oli mees ajast mitu sammu ees ning Louis Vuittoni bränd on siiani oskuslikult uuendusmeelne, kuid samas, kiigates kasvõi sada aastat tagasi, on see sama looming moodne ka homme,” tõdeb Ženja. Põlvest põlve liikus bränd edasi, olles kaasas pikkadel mere-, lennu-, auto ja rongireisidel.

Ženja sõnul on Louis Vuittoni käekott investeering iseendasse, sest kümmet vakstust suvalist üllitist asendab vabalt üks Louis Vuittoni käekott. „Egiptuse, Türgi ja Tai reiside üllitistele enda garderoobis ärge ruumi tehke, kui raha ei ole veel kogutud, siis ostke lihtsalt nahast käekott, kuid vufleid vältige,“ Soovitab Ženja Fokin.

Vaata ka inspireerivat galeriid kogu näitusest!