Avril Lavigne`i parfüüm Black Star

Avril Lavigne`i parfüüm Black Star

Rahvusvaheliselt tuntud artist Avril Lavigne esitleb oma esimest signatuurlõhna Black Star. Tema rahutu iseloomuga muusikast inspireeritud parfüüm kätkeb endas Avrilile iseloomulikku energilisust ning tema individuaalset stiili.

Black Star on oma olemuselt oivaline ja teistest eristuv lõhn, mis kehastab Avrili individuaalsust ja mis on loodud tüdrukutele, kes tahavad silma paista ning oma stiilile rohkem rõhku panna. Pastelselt roosas toonis parfüümil on mitmekülgne ja energiline lõhn, mis paneb selle kasutaja tundma ennast enesekindlana. See lõhn julgustab tüdrukuid alati väärtustama oma unikaalsust ja olema omaenda staarid. “Kõige tähtsam on olla stiilne ja naiselik ning sellest lõbu tunda!” ütleb Avril.

 

Lõhn:

Black Star on segu erksatest lille, puuvilja ja gurmeemaiuste akordidest, millest igaüks on omamoodi köitev. Noodid sulanduvad ühte, loomaks keerleva ja sätendava lõhnapilve, millest paiskub tõeliselt energilist aroomi.  Black Stari tipus domineerib karge rohelise pirni aroom, mis äratab ja ergutab meeli.

Parfüümi südames õitseb delikaatne roosa hibiskus, millest kiirgab luksuslikku puuviljahõngu. Seda eksootilist lille täiendab magus, mahlakas ja sõltuvusttekitavalt hõrk must ploom.

Parfüümi põhjanootides valitseb sügav ja külluslik musta šokolaadi akord, mis täiustab Black Stari rikkaliku ja ahvatleva hõnguga.

 Pudel ja pakend:

Black Star peitub unikaalses ja silmatorkavas tähekujulises pudelis, mis disainiti peegeldamaks Avrilile iseloomulikku stiili. Pudeli krooniks on kivikestega kaunistatud must kork, mis aitab Avrili visiooni ellu viia. Tulemuseks on ideaalne rock ’n’ rolli ja naiselikkuse ühtesulamine, milles ühinevad omavahel igavesed ja kontrastsed roosad ning mustad toonid, mis on ühtlasi ka Avrili lemmikvärvideks.


Et veelgi ülistada Avrili unikaalset stiili, olid Black Stari pakendi disainimisel peamisteks inspiratsiooniallikateks kivikestega kaunistatud käevõrud ja vööd.

 

Tootesari ja orienteeruvad hinnad poes: 

Eau de Parfum  15 ml                       275.-

Eau de Parfum  30 ml                       395.-

Eau de Parfum  50 ml                       535.-

Kehaemulsioon 200 ml                      215.-

Dushigeel 200 ml                               205.-

Aerosooldeodorant 150 ml                205.-