Cosm24.ee ilutoodete TRANSPORT TASUTA ja lisaks SOODUSTUS 10%!

Cosm24.ee ilutoodete TRANSPORT TASUTA ja lisaks SOODUSTUS 10%!

 

Pakume SOODUSTUST 10% ja TASUTA TRANSPORTI üheskoos!

Kampaanias osalemiseks ei ole vaja teha midagi muud, kui anda meie kodulehel tagasisidet vähemalt ühele ostetud tootele. Kui Sa ei ole meilt veel midagi ostnud, siis ei ole midagi hullu – võid anda kommentaari ka tootele, mille oled mujalt ostnud, kuid peaasi, et oled seda kasutanud.

Kampaania reeglid:

1. Soodustust 10% koos tasuta transpordiga saate kasutada kuni 24. november (kaasa arvatud);

2. Ostu tehes valige kohaletoimetamise viisiks tasuta transport ning palun kirjutage kommentaari sahtlisse tagasiside , siis on arve, mille Sulle saadame, juba 10% soodsam;

3. Soodustus kehtib ÜHELE tervele tellimusele, st kõik tellimuses olevad tooted saate 10% soodsamalt. Üks isik saab ühe soodustuse.

Kuidas kampaaniast osa saada? – see on imelihtne, järgige ainult neid juhtnööre:

1. Minge meie kodulehele www.cosm24.ee ja logige oma kontole sisse, kui teil ei ole veel oma kontot, siis on seda imelihtne teha valides paremalt Logi sisse ja Loo konto!

2. Leidke kodulehelt toode, mida olete ostnud, avage see ning valige Ole selle toote esimene hindaja (või kui seda tootet on juba hinnatud, siis valige  Lisa oma kommentaar);

3. Andke palun tootele hinne skaalal 1……5;

4. Täitke väljad – Kommentaari kokkuvõte ja Kommentaar ning vajutage Esita kommentaar . Ja tagasiside ongi antud (oma kommentaari Sa kohe ei näe, see ilmub kodulehele järgmisel päeval, samas tellimuse koos kampaania soodustusega saate teha kohe).

Alusta tagasiside andmist siit:

 

 

Meie kodulehelt on lihtne endale õiget toodet leida, kõigil toodetel on korralik eestikeelne kirjeldus, välja on toodud ka soovitatav nahatüüp ning vanuserühm. Juhul kui te oma küsimusele siiski vastust ei leia või kui vajate täiendavat konsultatsiooni, siis aitame Teid meeleldi, kirjutage meile info@cosm24.ee

Kõik meie poolt müüdavad tooted on kohe LAOS OLEMAS ning võimalik on ka tootele ise järele tulla Tallinnasse, aadressil Tuuliku tee 4 ( esmaspäeviti ja kolmapäeviti). Sellisel juhul ei lisandu ka postikulu.

Meie poodi pääsete otse siit 

 

Teie,

Cosm24.ee

Tuuliku tee 4, Tallinn

info@cosm24.ee