COVERDERM® sooduspakkumine Tallinna Kaubamaja ilumaailmas!

Lisa kommentaar
COVERDERM® sooduspakkumine Tallinna Kaubamaja ilumaailmas!

Coverderm® Concealer peitepulk 6g (valikus 6 tooni) – soodushind: 14,40 eurot!  

Coverderm® Concealer peitepulk 6g (valikus 6 tooni) – soodushind: 14,40 eurot!

Suurepärane peitepulk, mis katab peened kortsud ning tumedad ringid silmade ümber, andes nahale värske ja särava jume. Coverderm® Concealer Stick peitepulk on äärmiselt pehme tekstuuriga ja tänu oma hüpoallergeensusele sobib see ideaalselt just õrnal silmaümbrusnahal kasutamiseks.

Toode on veekindel ja peidab nahadefektid tõhusalt terveks päevaks. Kaotab tumedad ringid silmade ümber ja silmaalused laigud vaid hetkega. Sobib ideaalselt ka paistes silmaaluse naha tasandamiseks. Lisaks sisaldab toode A- & E-vitamiini ning muskuskibuvitsa, mis võitlevad vabade radikaalide vastu ja kaitsevad nahka UVA- ja UVB- kiirguse eest (SPF 30).

PEITEPULGA KASUTAMINE: Kandke toode otse silmaalusele nahale, kindlasti oodake paar minutit, et toode sulanduks nahaga kehasoojuse mõjul ning hajutage tekkinud triibud sõrmeotstega näo pinnale laiali. Toote eemaldamiseks kasutada Coverderm® Removing Cream meigieemalduskreemi. Tänu oma mugavale ja elegantsele huulepulgalaadsele pakendile sobib Coverderm® peitepulk just igapäevasteks viimase minuti korrektuuride tegemiseks. 

 

Pakkumine kehtib juulikuu jooksul ka meie e-poes!

www.glenberg.ee

Glenberg Grupp OÜ
Sõpruse pst.151A 
Tallinn 13417
Tel: 6 99 76 99; 6 806 187
Faks: 6 99 76 96
Mob: 56 202 330
info@glenberg.ee