Coverderm teeb kingitusi! vol 3

Coverderm teeb jätkuvalt hinnakingitusi! Seekord ka kõigile neile, kes sooviksid näha oma nahka tõeliselt nooremana. Coverdermi Botumax sari on tuntud ka kui “Botoks purgis” ja see on ohutu alternatiiv, mida ei pea süstima ja millega ei kaasne negatiivseid kõrvalmõjusid. Vaata ka eelmisi kinkekomplekte SIIT ja SIIT.

Botumax Visage kolmetoimelises kortsudevastases näo-, silmaümbrus- ja peitekreemis sisaldub lisaks biomiimikat mõjutavatele peptiididele ka Atsetüül-heksapeptiid-8: Botoksi-sarnane aine, mis tänu miimiliste lihaste lõdvestamise efektile (müorelaksatsioon) tagab kiire miimiliste kortsukeste silenemise suunurkades, silmaümbruses ja laubal. Palmitüül-pentapeptiid-4: väga tõhus kortsudevastane toime eriti keskmiste ja sügavate kortsude puhul.

Coverderm® Botumax Visage kolmetoimeline kortsudevastane näokreem, 30 ml
Vähendab silmnähtavalt vananemisest ja miimikalihaste pinguldamisest tingitud peeneid ja sügavaid kortse. Lisaks eelpool mainitule sisaldab ka Ürt-allikkressi ekstrakti: põletikuvastane, toniseeriv ja ainevahetust reguleeriv toime. Kasutada igapäevaselt kui tavalist kortsudevastast kreemi, kandes nahale nii päeval kui öösel. Kreem kanda üle terve näo ja kaela, pöörates erilist tähelepanu kõige kortsulisematele nahapiirkondadele (suuümbrus, laup).  

+

Coverderm® Botumax Yeux kolmetoimeline kortsudevastane kreem-geel silmaümbrustele, 15 ml
Vähendab silmnähtavalt silmade ümbruse peeneid ja sügavamaid kortse (nn. kanavarbaid).  Lisaks ülalmainitule sisladab ka aniisiekstrakti: toetab naha struktuuri kokkutõmbumist ja on mikroobidevastaste, antiseptiliste omadustega. Kreemis sisalduv ülitõhus põletikuvastane aktiivne koostisosa Phytosphigosine ennetab ja väldib fotovananemisest tingitud kortsude teket ülitundlikus silmaümbruspiirkonnas.

+

Coverderm® Botumax Concealer Plus kortsudevastane peitekreem nr.4 SPF15, 8 ml
Ideaalne veekindel ja kauapüsiv make-up toode, mis katab hästi, samas pikendades Botumax nahahooldussüsteemi kortsudevastast mõju kogu päevaks. Lisatoimed: õlivaba koostis, kuhu kuuluvad ka valgustpeegeldavad mikroosakesed; hüpoallergeenne, tugeva päikesekaitsefaktoriga SPF15. Koostises on lisaks varemmainitule ka aniisiekstrakt, mis toetab naha struktuuri kokkutõmbumist ja on mikroobidevastaste, antiseptiliste omadustega.
Igapäevaseks kasutamiseks, et varjata nahadefekte ja samas vähendada peenemaid ja sügavamaid kortse. Kanda silmaümbrusesse ja probleemsetele kohtadele.

Coverdermi tooteid saab osta Tallinnas: Ilusalongides Maribell nii Solarise keskuses ( IV korrus) kui ka Viru Keskuses (Postimaja-poolsel küljel). Glenberg Grupp Oü e-poes ja müügiesinduses aadressil Sõpruse pst 151, Tallinn,  tel: 699 7699, [email protected]

Teistes linnades vaata oma kodukohale kõige lähemat salongi SIIT.

Leia meid ka Facebookist 

Rõõmsaid pühi! Soovib Glenberg Grupp Oü