Lubage endale seda- me lihsalt oleme seda väärt!

Fleur de Jouvence („nooruse lill“) on tõhus nahka tervistav salongis või kodus kasutatav kosmeetikasari.  See kollektsioon koosneb kuuest suurepärasest tootest – igaüks  on mõeldud spetsiifilise osana terviklikust näonaha hooldusprogrammist. Elegantses karbis on peegel, segamislusikas ja pintsel. Kuigi iga toode on saadaval ka eraldi, saab nende kuue toote kombineerimisel nautida sarja täielikku toimet. Iga Fleur de Jouvence’i toode on välja töödeldud pidades silmas eelkõige teie naha igapäevaseid vajadusi. Aluseks on võetud puhas, Aloe Vera stabiliseeritud geel, millele on lisatud rakkudes olevaid looduslikke aineid – hüdrolüüsitud elastiin ja kollageen ning mida on täiendatud suurepäraste niisutajate ja emulgaatoritega. See moodustab erilise näonaha hooldussarja, mis aitab võidelda aja, ilma ja keskkonna mõjudega. Ennetav ja tervendav Fleur de Jouvence’i programm pakub igapäevast nahahooldust, et hoida nahka noore, elujõulise, värske ja säravana.

 

Aloe vera on nahale alati hästi mõjunud. Hellitage ennast Forever Living Products tootesarja Fleur de Jouvence’iga rohkem kui kunagi varem. See komplektiga võite lubada endale salongihooldust ilma kodust lahkumata.

Eripakkumisena anname igale tooteostjale tasuta kaasa parimate komponentide põhjal tipptehnoloogia abil loodud noorendava silmaümbruse kreemi Forever Alluring Eyes.

 

Loe lähemalt www.aloe24shop.com /eksklusiivne nahahooldus