Midagi väga erilist. Kingitus sulle!

Midagi väga erilist. Kingitus sulle!

Juunikuu 2 pakkumist:

MAXYDRAT KOMPLEKT + KAASA KINGITUS COVERDERM VANITY BAG KOSMEETIKAKOTT 

47,93 EUR

Coverderm Maxydrat kinkekomplekt kahe tootega:

COVERDERM MAXYDRAT näohooldussari. NIISUTAB SÜGAVAMALT, KIIREMINI, PAREMINI AINULT 5 MINUTIGA!

Tänu ultramoodsale koostisele, mis baseerub Nobeli preemia saanud AQUAPORIN– avastusel („ rakkude veetorustik“), matkivad Maxydrat tooted naha oma enda niisutusmehhanismi. Epitermise rakud “ujutatakse” koheselt veega üle. Kliiniliselt on tõestatud naha niiskustaseme tõus 65% ainult 5

minutiga! Suurendavad niiskustaset 89% peale 60 päevast kuuri. Muudavad naha kirjeldamatult värskeks, lõdvestavad ja tekitavad meeldiva heolutunde. Näokreemid on mõeldud kuivale/tundlikule nahale, normaalsele nahale, rasusele/pinnakuivale nahale. Näokreemid sisaldavad hüaluroonhapet, et

võidelda kortsude vastu. Hüpoallergiline. Kasuta hommikuti ja õhtuti ning koge midagi väga erilist! Hüpoallergeensed. Oflalmoloogiliselt testitud.

1. variant: Maxydrat Visage niisutav näokreem kuivale/tundlikule või normaalsele nahale või rasusele pinnakuivale nahale 30ml + Maxydrat Yeux niisutav silmaümbrus kreem-geel 15ml KINGITUSEKS!

2. variant: Maxydrat Visage niisutav näokreem kuivale/tundlikule või normaalsele nahale või rasusele pinnakuivale nahale 30ml + Maxydrat Serum maksimaalselt niisutav kontsentreeritud seerum näole ja silmaümbrusele 20ml KINGITUSEKS!

Kinkekarbi ostmisel HINNAVÕIT kuni 40,65eur

Rohkem infot toodete kohta leiad meie kodulehelt www.glenberg.ee

Coverderm MAXYDRAT näohooldussarja kinkekarp