Oktoobris on Goldwell DualSenses Color toodetele www.mylook.ee soodustus -20%

Oktoobris on Goldwell DualSenses Color toodetele www.mylook.ee soodustus -20%

Suur osa naistest värvib oma juukseid. Kuidas on võimalik kaitsta juukseid värvi tuhmumise eest ja säilitada nende kaunis välimus? Goldwell DualSenses Color ja Color Extra Rich sarjas on spetsiaalsed tooted  värvitud ja kahjustatud juustele. Hooldusvahendid pehmendavad, siluvad ja annavad süvaniisutuse ning läike. Pakkudes nii värvi-, UV- kui kuumakaitset. Tulemus on koheselt näha ja tunda.

Suur osa naistest värvib oma juukseid. Kuidas on võimalik kaitsta  juukseid värvi tuhmumise eest ja säilitada nende kaunis välimus?

Goldwell DualSenses Color ja Color Extra Rich sarjas on spetsiaalsed tooted  värvitud ja kahjustatud juustele. Hooldusvahendid pehmendavad, siluvad ja annavad süvaniisutuse ning läike. Pakkudes  nii värvi-, UV- kui kuumakaitset. Tulemus on koheselt näha ja tunda.
Loe lähemalt DualSenses sarja kohta SIIT

Tootevalikus on:
DualSenses Color Shampoo (250ml) Värvitud ja õhukeste juuste šampoon jätab juuksed peale pesu kergeks ja puhtaks. Hoolitseb juuksevärvi eest.
Tooteinfo leiad SIIT

Goldwell DS Color Conditioner (200ml) Mahaloputatav palsam värvitud, õhukestele juustele. Annab kohevust ja mahtu. Kaitseb juuksevärvi ning annab läiget.
Tooteinfo leiad SIIT

DualSenses Color Extra Rich Conditioner (200ml) Mahaloputatav palsam eriti rikutud värvitud juustele. Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud värvikaitsega palsam, mille hooldavad koostisosad parandavad juuksestruktuuri ja annavad parema kammitavuse.

VIHJE! DualSenses Color Extra Rich palsam sobib kasutamiseks koos DS Color Shampooniga. Õhukestele juustele kanna väiksem kogus palsamit. Nii on hooldusefekt parem ja palsamit jätkub kauemaks.
Tooteinfo leiad SIIT

DualSenses Color Extra Rich Leave-in Cream Fluid (150ml) Juustesse jäetav kreempalsam kaitseb juuksevärvi, annab neile elastsust ja läiget. Kreempalsam hooldab ja silub juuksepinda. Kaitseb fööni kuumuse eest.
Tooteinfo leiad SIIT

DualSenses Color Extra Rich 60sec Treatment (200ml) Kiire mõjuajaga intensiivmask eriti rikutud värvitud juustele. Parandab kahjustatud juuksestruktuuri, annab intensiivse süvahoolduse ja pehmuse vaid minutiga.
Tooteinfo leiad SIIT

 

Oktoobris on DualSenses Color toodetele www.mylook.ee soodustus -20%


Goldwell  tooted on müügil:  juuksurisalongides, TradeHouse ja Hairmail kaupluses ning internetipoes www.mylook.ee

Lisainfo toodete kohta www.goldwell.ee , e-maililt  info@goldwell.ee  või telefonilt 66 79 379, 6679380