Täiuslik päikesekaitse juustele!

Täiuslik päikesekaitse juustele!

Suvi on juustele stressirohke aeg. Kõrvetav päike, kahjulikud UV-kiired ning sage veega niisutamine teevad juuksed hapraks ja tuhmiks. Seepärast vajavadki nad sel perioodil lisakaitset ning niisutust, et säilitada elastsust ja värvitooni. Goldwell DualSenses Sun tooted pakuvad kaitset ning intensiivsemat hooldust päikeselisel hooajal. Tänu nendele toodetele elavad juuksed suveperioodi üle ilma kahjustusteta ning on terved, pehmed ja läikivad.
Passioni puuviljaõli annab koos tõhusa UV-kaitsega juustele ühtlase ja kohese kaitse päikesekiirguse, tuule, soolase ja kloorise vee eest. Juuksed jäävad mõnusalt siledaks ja pehmeks.

Suvi on juustele stressirohke aeg. Kõrvetav päike, kahjulikud UV-kiired ning sage veega niisutamine teevad juuksed hapraks ja tuhmiks. Seepärast vajavadki nad sel perioodil lisakaitset ning niisutust, et säilitada elastsust ja värvitooni.

Goldwell DualSenses Sun tooted pakuvad kaitset ning  intensiivsemat hooldust päikeselisel hooajal. Tänu nendele toodetele elavad juuksed  suveperioodi üle ilma kahjustusteta ning on terved, pehmed ja läikivad.
Passioni puuviljaõli annab koos tõhusa UV-kaitsega juustele ühtlase ja kohese kaitse päikesekiirguse, tuule, soolase ja kloorise vee eest. Juuksed jäävad mõnusalt siledaks ja pehmeks.

Goldwell DualSenses koheselt nähtav ja tuntav tulemus!
LOE LÄHEMALT

ENNE PÄIKEST – KAITSE:
Leave-In Protect Spray  –  juustesse jäetav spray kaitseb päikesekiirguse, soolase ja kloorise vee eest.  Niisutab intensiivselt ja teeb kuivad juuksed pehmeks ja hästi kammitavaks.

Hind: 9,60EUR

Lisainfo

 

 

PEALE PÄIKEST – HOOLDUS:
After Sun Hair & Body Shampoo  –  šampoon elustab päikesest ja tuulest väsinud juuksed. Eemaldab juustest ja kehalt mere- ja kloorivee jäägid, elustab ja värskendab päikesest väsinud juukseid. Juuksed saavad tagasi pehmuse ja elastsuse.

Hind: 9,60EUR

Lisainfo

 

 

After Sun 60-sec Treatment –  kiire toimeajaga intensiivhooldusmask kuivadele päikesest kahjustatud juustele.    Juuksed jäävad pehmed, terved ja läikivad.

Hind: 11,50EUR

Lisainfo

 

 

Kõigil Dualsenses Sun juuksehooldustoodetel on sees  UV- kaitse ning nad sobivad suurepäraselt ka värvitud juustele.


After Sun Lotionniisutav kehaemulsioon. Kandes kreemi peale päikesevõttu nahale, muudab see naha meeldivalt pehmeks, siledaks ning hästi niisutatuks.

Hind:  9EUR

Lisainfo

 


Lisainfo: www.goldwell.ee

Tooted on saadaval: Juuksurisalongides, Tallinna  ja Tartu Kaubamajas, Kuressaare Kaubamajas, Stockmannis, TradeHouse ja HairMail kaupluses. Samuti  www.mylook.ee