ULTRATONE aitab kiiresti rannavormi! Salendavad ULTRATONE iluprotseduurid Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis kuni 25% soodsamad!

ULTRATONE aitab kiiresti rannavormi! Salendavad ULTRATONE iluprotseduurid Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis kuni 25% soodsamad!

Kas oled juba rannavormis?

Suvi ei ole enam kaugel. Kui Sa ei tunne end bikiinides mugavalt ja sooviksid kiiresti saledamat trimmis figuuri, siis Ultratone iluprotseduurid on kõige õigem valik! Ultratone iluprotseduurid aitavad kiiresti ja tõhusalt rannavormi ning eemaldavad talvel kogunenud sentimeetrid! See on kõige kiirem, mugavam ja efektiivsem viis kauni figuuri saavutamiseks.

Tule proovi tõhusaid salendavaid ja trimmivaid Ultratone iluprotseduure! Biostimulatsiooni iluprotseduurid kehale vähendavad ümbermõttu ja trimmivad lihaseid kiiresti ja tõhusalt. Võimalik on valida 12. protseduurist koosneva paketi (12 iluprotseduuri, a 30 min) ning ühekordse 60-minutilise kiirsalenemise iluprotseduuri vahel. Biostimulatsiooni iluprotseduurid näole annavad suurepärase trimmiva mittekirurgilise facelifti efekti – seda kõike ilma kirurginoata! Tulemusi on võimalik näha juba pärast esimest iluhooldust!

 

Juunis on Ultratone esindustes üle Eesti kõik iluprotseduurid kuni 25% soodsamad:

  • Tallinna CityFit ilukeskustes (kesklinnas ja Ülemiste Citys) on Ultratone biostimulatsiooni pakett kehale (12 iluprotseduuri, a 30 minutit) ja kiirsalenemise iluprotseduur (60 minutit)  25% soodsamad
  • Pärnu CityFit ilukeskuses on kõik Ultratone biostimulatsiooni iluprotseduuride paketid (12 protseduuri) ja kiirsalenemise iluprotseduur (60 minutit) 15% soodsamad.
  • Tartu Ultratone esinduses on kõik iluprotseduurid 15% soodsamad.
  • Viljandi Ultratone esinduses on kõik iluprotseduurid 15% soodsamad

Broneeri oma kiire ja tõhus salenemine juba täna!

 Meie kontaktid:

Tallinna kesklinna CityFit ilukeskus: Hotell Euroopa, Paadi 5, IV korrus, Tel. 53 007 773

Tallinna Ülemiste CityFit ilukeskus: Ülemiste City, Lõõtsa 2b, VI korrus, Tel. 53 029 629

Pärnu CityFit ilukeskus: Rüütli 29 (Rüütlihoov), Tel.  58 378 198

Täpsem info ja hinnad: www.cityfit.ee

 

 Tartu Ultratone esindus: Aleksandri 42 (Aleksandri Ilu-ja Tervisekeskus), Tel. 56 630 080

Viljandi Ultratone esindus: Mainori keskus, III korrus, Tallinna tn 19/21, Tel. 56 137 111

Võru Ultratone esindus: Liisa ilusalongis, Paju 12, Tel. 53 777 889

 Täpsem info ja hinnad: www.ultratone.ee