uus parfüüm FERRAGAMOLT – TUSCAN SOUL

uus parfüüm FERRAGAMOLT – TUSCAN SOUL

Ainulaadne parfüüm Salvadore Ferragamolt – Tuscan Soul

Salvatore Ferragamo tutvustab uut allbrändi: Tuscan Soul. See on rohkem kui lihtsalt parfüüm – Tuscan Soul on elustiili projekt, mis väljendab tõeliselt unikaalselt kooslust Toscana ja Salvatore Ferragamo vahel, mida esindab esmaklassilise kvaliteedi ajatu sümbol… ‘Made in Italy’. Parfüüm Tuscan Soul toob silme ette Toscana südame ja hinge.

 

Ainulaadne meeldiv kogemus… Tuscan Soul on Toscana tunne, mida saab nautida kõikjal… kus iganes ka olla.

 

Parfüüm

 

Fragrance Resources tuntud parfüümimeistri Pierre Bourdoni loodud Tuscan Soul on hinnaline, aga samas ka nüüdisaegne parfüüm, mille harmoonilises lõhnasignatuuris on tunda ainult Itaaliale omaseid komponente. Pierre Bourdon on parfüümiga Tuscan Soul püüdnud edasi anda Toscana elule omast nõiduslikku veetlust ja aristokraatlikku meeldivust.

Lõhna põhiolemus: tsitrus, lillelõhn ja puiduhõng

 

Kehahooldustooted

 

Tualettvee pudelile vormilt sarnased kehahooldustooted on toretsevalt elegantsed. Ainuomaste koostisosade eriline kompleks muudab Tuscan Soul sarja tooted tõeliselt eksklusiivseteks.

 

Päevalill – päikeseline ja Toscanale omane lill, mis tagab nahahoolduses pikaajalise niisutuse, tasakaalustatuse ja rahustava toime.

Võhumõõk – äärmiselt mitmekülgne kohalik lill, mis annab toodetele oksüdantide ja radikaalide vastase toime.

Valge lupiin – olemuselt lihtne lill, mille seemnetel on looduslik kollageeni tootmist stimuleeriv ning nahka elastsemaks muutev ja pinguldav toime.

 

Ferragamo Tuscan Soul sari on müügil kõikides hästi varustatud parfümeeriakauplustes.