Kuidas ma nädalaga 9 cm väiksemaks sain

Taaskord nädalake möödas ja aeg oma tegemistega teid ka kurssi viia. Enne veel tahaksin vastata ühele kommentaarile, et kust kohast ma selle motivatsiooni siis ikkagi leian, et niimoodi kindlat joont hoida. Ma kohe räägin sellest teile ja toon ühe näite eelmisest laupäevast. Sellel päeval oli mul kavas minna jõusaali ning teha tund aega kõndi trenažööril.

Taaskord nädalake möödas ja aeg oma tegemistega teid ka kurssi viia. Enne veel tahaksin vastata ühele kommentaarile, et kust kohast ma selle motivatsiooni siis ikkagi leian, et niimoodi kindlat joont hoida. Ma kohe räägin sellest teile ja toon ühe näite eelmisest laupäevast. Sellel päeval oli mul kavas minna jõusaali ning teha tund aega kõndi trenažööril.

Hommikust saadik olin aga jooksnud mööda poode ning lõpuks veel 1,5 h ka ökomessil kõndinud ja selleks ajaks, kui lõpuks koju jõudsin, olin rampväsinud. Tegin kiiresti endale midagi süüa ja mõtlesin endamisi, et ah, ei hakka täna  enam pingutama, et sai ju mööda poode joostud küll ja küll. Nii ma siis otsustasingi, et ei lähe trenni, lähen hoopis pühapäeval. Toit söödud , sattusin juhuslikult Kanal11 peal käivale saatele „Dieedidoktorid“. Vaatan seda saadet alati huviga, superasjalik ning hariv. Ja mis te arvate, mis siis juhtus, kui saade lõpuks läbi oli? Minu südametunnistus hakkas häirekella lööma, ütlesin elukaaslasele kiiresti, et nüüd on minek  Arcticusse jõusaali  ja kohe. Sellised olukorrad panevadki mind nii mõnigi kord tegutsema, olgugi et vahest ei viitsi ja meeletu laiskus on peal.

Jutustaksin veel natukene ökomessist, kus oli  rõõm  kohata palju inimesi. Tundub, et Eesti siiski liigub tervislikuma ja teadlikuma toitumise poole. Selle üle on mul ainult hea meel, varsti ehk ei peagi enam täisterapastat või speltajahu ainult looduspoodidest  taga otsima, vaid saab tavalisest poest ka need tooted kätte. Mängin veel kord kriitikut ja mainin ära selle, et absoluutselt igal messil on kohal ka Herbalife ’i aktiivsed müügimehed. Need, kes ei tea, millega tegemist, siis selgitan siinkohal, et tegemist on väidetavalt loodusliku pulbriga, mis segatakse endale kokku kas jogurti või piimaga ning selle abil üritatakse siis kaalu alandada. Enne Buduaari eksperimenti olin peaaegu et isegi nõus testima seda imepulbrit, mis asendab inimese jaoks vähemalt kahte toidukorda päevas?!? Hommikul jood sheiki, lõunat sööd tavaliselt ja õhtul jood sheiki – kaal kukub kolinal ja kõik eluks vajalikud ained saab ka veel kätte. Kas mõni lugejatest on Herbalife’i proovinud? Kuidas mõjus?  Mina igatahes ei usu sellesse, elada elu lõpuni  nii, et asendad toidukorrad  sheigiga, see küll minu jaoks tervislik ei tundu. Kokkuvõttes mind ärritaski see, et selline firma oli esindatud ka ökomessil, kus teatavasti peaks olema kõik looduspärane, mahe ja ehe.

 Aga see selleks, räägin parem teile nüüd ühest hoolitsusest, mida olen nüüdseks nädala jagu juba saanud. Tegemist on siis Ultratone’i  kehaprotseduuriga, mis salendab, trimmib ning vähendab tsellulliiti ja seda kõike elektroteraapia abil. Jah, ma olin sellest Ultratonest kuulnud  ainult kiidusõnu, aga nagu ikka, pean kõik omal nahal järele proovima, et siis asja headuses veenduda. Helistasin Tartus olevasse Ultratone esindusse ja panin esmase protseduuri aja kinni. Teate, mul oli isegi natukene  hirm selle tegevuse ees. Pannakse keha peale igasugused klemmid , mis on elektriga ühendatud jne. Kujutan ette, et ma võisin päris totra mulje jätta Jaanikale( pisike armas naisterahvas, kes minuga tegeles), küsides selliseid küsimusi, et kas mõni inimene on surma ka saanud elektrilöögist ja et kas märja peaga võib seda protseduuri teostada jne. Eks minus kõneles esimese korra ärevus ning teadmatus. Õnneks oli see kõik alusetu. Klemmid paigaldati minu puhul nelja keha piirkonda: kõht, tuharad, käed ning tagumik. Minu kõige probleemsemad piirkonnad hakkasid nüüd säru saama. Mina aga pikutasin ning tunnetasin kehas veidraid võnkeid ning lihaste kokkutõmbeid. Nii kui protseduur lõppenud oli, jooksin kiiresti WC-sse. Kuna see protseduur paneb kehas kõik jääkained ning rasvad liikuma (aitab paremini rasva lõhustada), siis kiirenes ka ainevahetus. Enne ja pärast protseduuri ei tohtinud süüa ning samal päeval pidi palju vedelikku tarbima. Mõne inimese jaoks on see nagu trenni eest. Mina käisin samal päeval ka Arcticus trennis ja pean tõdema, et  lihased olid õigeks trenniks juba väsinud ja tundsin, et ei saa endast  tavapärast maksimumi anda. Järelikult Ultratone mõjus. Järgnevatel protseduuridel tegeles minuga võluv ning kaunis Kaisa Oja, kellega vesteldes sain teada, et ka tema oli alguses selle aparaadi puhul väga skeptiline, et see pole ju ometigi võimalik, et sina lamad ja samal ajal teevad lihased trenni, aga enda peal järele proovides hakkas ta  sellesse protseduuri  uskuma, kuna tulemusi pidavat nägema juba peale esimest korda. Ka minul oli nii. Eelmise nädalaga kaotasin oma keha pealt tervelt 9 cm. Minu jaoks igati super tulemus. Jätkan ka sellel nädalal selle kuuriga, et veel enam keha trimmida ning toonusesse saada.

Minu kaal 84kg ->70,5kg

Ilusat  detsembrikuud teile,

Inna