Terranova avas täna Viru Keskuses Baltikumi oma suurima moekaupluse

Terranova avas täna Viru Keskuses Baltikumi oma suurima moekaupluse

Itaalia moebrändi Terranovat opereeriv Profester Invest  avas täna Tallinnas Viru Keskuses kaubamärgi suurima kaupluse Baltikumis.

Kaubamärki Terranovat esindava Profester Invest esindaja Edvard Mihkelsaare sõnul avati Terranova kaupluse laienduse raames ühtlasi ka lastekollektsiooni-ja meestekollektsiooni osakond.

“Nähes väga häid tulemusi meie esinduskauplustes Pärnus ja Jõhvis, kus oli lastekollektsioon esindatud juba märtsist, siis otsustasime avada ka selle Tallinnas Eesti parimas ostukohas Viru Keskuses” kommenteeris Mihkelsaar koha valikut. Uues kaupluses, millel panda ca 500 m2 on esindatud ka uus ja elegantne meestemoebränd Calliope.

Terranova kaubamärk on loodud 1960ndatel ning esindatud 38 riigis ning kokku on üle 560 kaupluse. Baltikumis esindab kaubamärki Profester Invest, mis kuulub kaubandusettevõttete gruppi, mis esindab frantsiisi-ja litsentsilepingu alusel kaubamärke Terranova, Calliope, Terranova Kids ja Pepe Jeans London. Grupi käive Baltikumis on ca 100 miljonit EEK ja firma annab tööd 90 inimesele.

Ettevõte lõi uue esinduse avamisega 5 töökohta.

Informatsioon brändide kohta: www.terranova-on-line.com www.terranovakids.com www.calliope.info