3 meigireeglit, mis on rikkumist väärt!

3 meigireeglit, mis  on rikkumist väärt!

Meigireeglid on loodud inimeste poolt, kes usuvad, et teavad, mis on kõige õigem ja ilusam.  Need reeglid on suurepärased ,kui neid järgida orienteerumiseks ja ideede saamiseks. Kuid tegelikult on meigivalik väga individuaalne ja isiklik asi, mida ei tasuks tähttähelt järgida. Kui keegi iial ühtegi reeglit ei murraks, siis ei tekiks arvatavasti ka uusi trende ning elu muutuks lõpuks väga üksluiseks. Kolm meigireeglit, mis on väärt lõhkumist on  sinu ees. 

Meigireeglid on loodud inimeste poolt, kes usuvad, et teavad, mis on kõige õigem ja ilusam. Need reeglid on suurepärased, kui neid järgida orienteerumiseks ja ideede saamiseks. Kuid tegelikult on meigivalik väga individuaalne ja isiklik asi, mida ei tasuks siiski täht tähe haaval järgida. Sinu ees on kolm levinuimat reeglit, mille eiramine tegelikult ei pruugigi nii hulle tulemusi anda, vastupidi võibolla vahel hoopis kasuks tulla. 


1. Kanna suitsusilma alati nude-toonis huultega.

Traditsiooniline nõuanne näeb ette, et vaid üks, kas silmad või huuled, peaksid olema tähelepanu keskmes. Kui silmameigiks on massiivsena mõjuv suitsusilm, siis huuletoon peaks olema naturaalne ja tagasihoidlik. Kuid tegelikult ei ole ühtegi põhjust, miks ei võiks suitsusilma kanda koos kirevalt pilkuhaaravate huultega, tuleb vaid tunnetada, kust läheb see piir, kui erksa tooni kasuks otsustada. Nude-tooni huuled võivad mõnikord anda efektiks hoopiski lõpetamata üldmulje. 

 

2. Lisa peitekreem alati enne jumestuskreemi.

Paljud naised leiavad, et seda reeglit on mõttetu järgida. Kui aga lisada hoopiski jumestuskreem esimesena, siis näeme, millised kohad vajavad rohkem peitmist ning saame viimistleda üksnes neid kohti, mis peitekreemi tõesti vajavad.


3. Mida rohkem kulutad, seda parem on tulemus.

Väga odavad meigitooted ei ole reeglina tõepoolest midagi kvaliteetset ning head, kuid see ei tähenda ka seda, et ostukorvi peaksid sattuma võimalikest kõige kallimad tooted. Selle nimel, et mingi konkreetne bränd soetada, ei peaks nahast välja rabelema. Tegelikult maksab just brändinimi, mitte koostisosad. 

 

Kas sina järgid igapäevaselt neid reegleid? 

 

Allikas: beautyandtips.com