ARSTID RÄÄGIVAD: EBAREAALNE, kui rumalad võivad patsiendid olla

ARSTID RÄÄGIVAD: EBAREAALNE, kui rumalad võivad patsiendid olla

Vahel juhtuvad arstikabinettidesse patsiendid, kelle teadmatus paneb arstid lausa imestusest pead vangutama. Küll ei tea üks, kuidas küünlaid kasutada või pole teisel aimu, miks imikule limonaadi ei tohiks anda. Loe ja imesta, milliste muredega mõned kodanikud arsti poole on pöördunud!

Vahel juhtuvad arstikabinettidesse patsiendid, kelle teadmatus paneb arstid lausa imestusest pead vangutama. Küll ei tea üks, kuidas küünlaid kasutada, või pole teisel aimu, miks imikule limonaadi ei tohiks anda. Loe ja imesta, milliste muredega mõned kodanikud arsti poole on pöördunud!

1. Ühel päeval läks üks vanem meesterahvas arstile kurtma, et ta kehale on tekkinud imelik moodustis. Arst pidi talle selgeks tegema, et see on rinnanibu ja paraku on need kõigil.

2. Üks arst pidi oma patsiendile selgitama, et plaastrid tegelikult ei ravigi midagi, vaid lihtsalt katavad haava. Nimelt oli patsient proovinud ravida diabeeti, kleepides terve oma keha plaastreid täis.

3. Vahel satub haiglasse ka eriti paranoilisi inimesi! Nimelt väljendas üks patsient oma pahameelt selle peale, et arstid pidevalt enne tema puudutamist käsi pesid ja arvas, et selle põhjuseks on, et ta on arstide arvates räpane. Kui arstid talle selgitasid, et tegemist on standardse protseduuriga, ei tahtnud solvunud patsient neid kuidagi uskuda.

4. Üks noor neiu sai arstilt vastuvõtul rasestumisvastase rõnga ja lahkus rõõmsalt. Kui ta kuu aega hiljem uut küsima tuli, nägi arst, et neiu kannab seda käevõruna randmel.

5. On arusaadav, et noored ei pruugi tihti asjadega piisavalt kursis olla, kuid see on juba liig – ühel 20aastasel neiul ei olnud aimugi, et vahekord võib viia raseduseni!

6. Kui üks patsient kassiallergia leevenduseks saadud inhalaatoriga nädal aega hiljem arsti juurde tagasi kurtma tuli, selgus, et patsient oli inhalaatorit kasutanud hoopis kassil…

Mis on kõige rumalam lugu, mis sinu või sinu tuttavatega arstikabinetis juhtunud on?

Allikas: list25.cm