Huuleläike eriskummalised funktsioonid

Huuleläige on iga tüdruku meigikotis must have tooteks ning lisaks täiuslikele musihuultele annab selle võluva meigivahendi abil saavutada veel palju muudki kasulikku. Arvatavasti enamike võimaluste peale ei oleks me ise tulnudki. 


Huuleläige on iga tüdruku meigikotis must have tooteks ning lisaks täiuslikele musihuultele annab selle võluva meigivahendi abil saavutada veel palju muudki kasulikku. Arvatavasti enamike võimaluste peale ei oleks me ise tulnudki. 

 

 

 

 

 

1. Kasuta oma huuleläiget highlighter’ina. Piisab, kui lisad üksnes väikese sõrmetäie oma põsesarnale või kulmukaare alla, parim on sellist moodust kasutada pildistamiste jaoks, kuna efekt ei säili pikalt. 

 

2. Kui sul ei juhtu oma tavapärast juukselakki või geeli käe pärast olema, sobib selleks ideaalselt ka läbipaistev huuleläige, mis turritavad juukseotsad suurepäraselt maha taandab. 

 

3. Kui peaks juhtuma, et sinu kulmukaare soeng on veidikene sasitud võid taaskord võtta abiks oma läbipaistva huuleläike, mis aitab taastada kulmude võrgutava välimuse. 

 

4. Kanna mistahes tooni lauvärv oma huultele ja viimistle läbipaistva huuleläikega. Suurepärane võimalus küllastamaks oma meigi valikut!

 

5. Kasuta oma huuleläiget silmalainerina. Kasta peenikese pintsli ots läbipaistvasse huuleläikesse, seejärel joonista joon mööda ripsmejoont, lisa peale lauvärv ning saavutad suurepärase ja erksa lainerjoone mistahes tooniga. 

 

 

Allikas: beautyandtips.com